Autor Zpráva
ellhonza
Profil
Ahoj pro začátek hledám nějaký hosting zdarma na, kterým si budu zkoušet moje HTML a CSS. Případně někam ukazovat, a proto to chci někam lupnout. Čím jednoduší tím lepší. Díky za tip
Moderátor Chamurappi: Před otazníkem se nedělá mezera. Nejjednodušší se píše se dvěma š.
Stalker
Profil
ellhonza:
ic.cz - Slyšel jsem, že je poslendí dobou nic moc, že mají furt nějaké problémy.
Endora - Ta se mi celkem líbí, je mi sympatická.
Bubák
Profil
webzdarma.cz mám tam dva weby, problémy jsou (zpravidla výpadky), ale řeší je. Na pokusy s HTML, XHTML, CSS, PHP, htaccess můžu doporučit, avšak nějaký seriózní projekt nebo dokonce podnikatelské aktivity bych důrazně doporučil provozovat na nějakém placeném serveru a doméně druhé úrovně.
Na webzdarma.cz je možnost databáze, já databázi neprovozuji, ale píše se, že tamní MySQL databáze je přetížená a odezvy jsou dlouhé.
Za výhodu webzdarma.cz považuji možnost nastavení umístění reklamy, já dal reklamu na hlavní stránku nahoru, takže mám všechny ostatní stránky bez vloženého reklamního kódu, což je pro některé mé pokusné stránky důležité.

Před nedávnem se (nejen) ve zdejší diskusi objevil větší počet lidí, co měli problém (na web jim nejde nic nahrát) s ic.cz a jako hlavní nedostatek ic.cz bych viděl to, že problémy na ic.cz nikdo neřeší.

0