Autor Zpráva
ggame
Profil
Dobrý den, zkouším na dedikovaném serveru rozjed free hosting a zajímá mě jaký systém zvolit.
Nejlepší by bylo použít už naprogramovaného webadmina jako webmin nebo cpanel. Zajímá mě jaké webadministrace jsou a jaké zvolit ?
Nebo jak to všechno rozjet a udělat ?
Juandev
Profil
ggame:
To je hezký model. Ty to zaplatíš a jiným to budeš dávat zadarmo?
Amunak
Profil
Já se zase bojím, že když ani nevíš, jaký systém použít (a že si taky dost možná budeš muset vytvořit něco sám), asi nemá smysl se o něco takového pokoušet.
ggame
Profil
Provozujeme už dlouho podle mě kvalitní game hosting a nyní bych chtěl skusit provozovat webhosting.

S webadministračními systémi pro webhosting příliš skušeností nemám a zajímá mě jestli se vyplatí nechat si naprogramovat webadmina nebo pro úspory použít zdarma nějakého hotového a jakého zvolit.
Amunak
Profil
ggame:
No osvědčený je cPanel, ale zkušenosti s ním nemám. Problém je taky v ceně, která je dost vysoká. Jenže pokud nemáte někoho, kdo by vám to na míru udělal zalevno, vrazíte do toho peněz jako za deset let cPanelu. A na freehostingu se ta investice asi úplně nevrátí.

Hlavně pak jde o to, jaký komfort jste ochotní poskytnout zákazníkovi (a tedy jak drahé bude vytvoření administrace a automatizování všech procesů).
Juandev
Profil
ggame:
cpanel
cpanel je super, nevím proč ho u nás skoro nikdo nepoužívá!
Jakub Musil
Profil
ggame:
V případě free webhostingu se bez znalostí zkušeného administrátora neobejdete. Použit cPanel u free hostingu je bohužel jistá cesta k velkým problémům. Doporučuji vám nechat si naprogramovat jednoduchý "neprůstřelný" administrační systém. Čím méně umožníte hostujícím klientům obsluhovat funkcí, tím bezpečnější hosting budete mít.
ggame
Profil
Děkuji za rady

0