Autor Zpráva
Juandev
Profil
Narazil jsem na problém, že mi nestačí počet přidělené kapacity na spuštění PHP skriptů v jednom čase (aktuálně 5 u Wedosu). Přitom je tento hosting inzerován jako neomezený. Na druhou stranu, když jsem hostoval u Hostmonsteru, který je také neomezený, tak s tímto problém nebyl. Je sice pravda, že Wedos je výrazně levnější, ale zajímalo by mě, jak to je běžně u neomezených hostingu se zpracováním PHP skriptů?
Petr Ká
Profil
Za slovem "neomezený" nehledej jeho pravý význam, vždy tam nějaké omezení je :)

max. počet PHP procesů: 5 (10 u varianty NoLimit Extra)
wedos stránka, kde jsem to našel
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Ano, toto omezení tam je a nikde to neskrýváme a nikdy jsme neskrývali. Náš webhosting se jmenuje NoLimit a to je název služby a ne to, že jsou všechny parametry neomezené.
Co je neomezené:
Neomezený prostor pro web a neomezený přenos
Neomezený počet subdomén (možno i více domén)
Neomezený počet e-mailů, databází, FTP účtů

O výkonu tam nic není... Parametry PHP jsou zde: http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/php.html

Hosting v základní verzi zvládne 10-15 tisíc návštěv za den na WordPressu (ten není nijak optimální).
Můžete si přikoupit verzi Extra, která má 2x více procesů a 2x větší Memory_Limit. Takže zvládne výrazně více.

Hostmonster má jiná omezení. Počty souborů a adresářů, stejně tak při určité zátěži omezí celý web. Nemá to smysl porovnávat. U nás je výkon jasně definovaný počtem procesů
Juandev
Profil
Petr Ká:
Tak já vím jak to funguje u Wedosu.
Joker
Profil
Juandev:
Tak v první řadě, jak už bylo zmíněno, ze slova „neomezený“ ještě nevyplývá, že jsou neomezené úplně všechny parametry (podobně jako „neomezený“ mobilní tarif taky neznamená, že jsou neomezené úplně všechny nabízené služby).

No a jak jsem tu už psal, jsem názoru, že „neomezené“ služby mají stejně nějaké limity (viz nedávno AirBank: „Neomezené výběry z bankomatu zdarma, ale když jich budete dělat moc, tak Vám to zrušíme“, stejnětak by stačilo párkrát provolat 40+ tisíc minut měsíčně a ukázal by se „neomezený“ mobilní tarif, a tak dále)

Celkově bych doporučil se při nadstandardních nárocích na určitý konkrétní parametr se na to konkrétně předem zeptat hostingu.
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Ano, my máme všechny parametry přehledně uvedené. Nemáme nic skrytého. Vše je v přehledu služby a případně v pododkazech, kde jsou detaily (třeba o e-mailech nebo PHP).
http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html
Juandev
Profil
Hmm, tak mám pocit, že jsem se dozvěděl úplně něco jiného, než jsem se chtěl dozvědět. Spíše se to smeklo k obajobě Wedosu, než abych se dozvěděl jak je to s tímto parametrem u jiných webhostingu (což bylo předmětem příspěvku a dotazu).

Tak jasně, mohu si udělat průzkum, ale forma diskuse mi připadá rychlejší a pohodlnější.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Jokera:
„stejnětak by stačilo párkrát provolat 40+ tisíc minut měsíčně a ukázal by se „neomezený“ mobilní tarif“
Na to by ale musel člověk telefonovat bezmála 24 hodin denně – 28 dní (28x24x60) má 40.320 minut. :-)
jenikkozak
Profil
Juandev:
Tak jasně, mohu si udělat průzkum, ale forma diskuse mi připadá rychlejší
Myslím si, že prohlídka pár nabídek hostingů by byla rychlejší než měsíc trvající diskuse.
Joker
Profil
Petr ZZZ:
Na to by ale musel člověk telefonovat bezmála 24 hodin denně
V tom právě spočívá smysl té věty.

jenikkozak:
Myslím si, že prohlídka pár nabídek hostingů by byla rychlejší než měsíc trvající diskuse.
Ale ten dotaz taky nebyl od věci, obvykle se vzápětí objeví zástupci hostingů s nabídkou tarifů, které dané podmínky splňují.
aDAm
Profil
Reaguji na Jokera:
ale ono tady žádné podmínky specifikovány nebyly, takže není co nabízet ;)
Juandev
Profil
jenikkozak:
Myslím si, že prohlídka pár nabídek hostingů by byla rychlejší než měsíc trvající diskuse.
Tak mě navadí, že se to vleče. Není to něco na co bych potřeboval odpoveď "teď". Hosting taky nebudu přesouvat "ted".
major
Profil
Juandev:
Zkus se podivat na jinych forech, treba webtrh.cz, urcite tam neco najdes...

0