Autor Zpráva
Libor Smolik
Profil
Dobry den,

jsme internetovy start-up http://NaMytince.cz/ a prave jsme zahajili poskytování hostingových služeb.

Vse je v beta verzi. Proto nabizime zdarma prostor pro testery a budeme vdecni za feedback a popripade vzajemnou spolupraci.

Zaroven nabizime i affiliate program s provizi 300% za noveho zakaznika.

Pro dalsi kontakt prosim nas web jako refence a mail info@namytince.cz

S pozdravem
Tym Na Mytince
IdemeNaHavaj
Profil
Ja len tak že tu máte chybu
http://namytince.cz/?page_id=828
Korporátní Řešení > až 60 GB GB Úložiště
Libor Smolik
Profil
IdemeNaHavaj:

Dekuji moc, opraveno.

Ma nekdo zajem?
final
Profil
Rozhodne neodporúčam, ak niekoho zaujíma prečo prečítajte si to na webtrhu..(a okrem iného tam nájdete množstvo spamov od tohto "profesionálneho" hostingu)
Rfilip
Profil
Navážu na IdemeNaHavaj, na webu se nezobrazují některá písmena s diakritikou, na http://namytince.cz/?page_id=783 jsou dole dvě záložky anglicky, na http://namytince.cz/?page_id=770 vpravo v sekci “Užite ne informace" ty odkazy Terms of Service vedoucí na Lorem ipsum nejsou v pořádku.
Případný zájemce by jistě uvítal více informací o nastavení Php.
DJ Miky
Profil
Můžete na web doplnit alespoň provozovatele a IČ? Jinak nevypadá moc seriózně. Nepřeložené texty šablony a jediná reference od sebe samých tomu moc nepřidají. Hostingová firma by měla znát rozdíl mezi GB a Gb (100 GBit konektivita?).
Joker
Profil
final:
Rozhodne neodporúčam, ak niekoho zaujíma prečo prečítajte si to na webtrhu
Bylo by fajn přidat odkaz.
Předpokládám je myšleno toto.

DJ Miky:
Můžete na web doplnit alespoň provozovatele a IČ? Jinak nevypadá moc seriózně.
Ono moc seriózně nevypadá ani to, že žádná firma s uvedeným názvem (Na Mýtince ani In the Glade) není v ČR registrovaná (a nejspíš proto tam není to IČO).
Dál je neseriózní a zároveň dost komické, když v „referenci od spokojeného zákazníka“ ten „spokojený zákazník“ je čistě náhodou šéf toho hostingu. A jako třešnička na dortu hosting uvedené domény nevypadá, že by měl s nimi něco společného.
No a samozřejmě je „obchodní tajemství“, kde vlastně mají servery.

Libor Smolik:
Mám dvě otázky:
1. Můžete dodat název a IČO subjektu, který za tím ve skutečnosti stojí, pokud vůbec nějaká firma existuje? (Pokud neexistuje, tak připomínám, že to je nedovolené podnikání)
2. Jste si vědom, že uváděním nepravdivých informací o provozovateli porušujete zákony?
aDAm
Profil
Joker:
třeba mají datacentrum podle Tier4 či kolik to je co znamená že je jeho poloha utajena ;)
Ivy
Profil
Zajímavý projekt. Přečetla jsem si celou diskusi na webtrhu a dlouho nevěděla co si mám myslet. Ovšem vzhledem k tomu, že fotografie provozního ředitele pana Jakuba Žáčka (náhled k vidění na webtrhu) je ve skutečnosti herec Richard Ayoade a pochází ze seriálu The IT Crowd (česky Ajťáci), i vzhledem k dalším podrobnostem (mýtinka, Smolík-Smoljak) jsem došla k názoru že je to další outbreak creativního hocha Jakuba Smoljaka. Vypadá to hodně podobně jako začátek mužského kojení. Tam se taky neobtěžoval se zakládáním firmy, proč taky.
IdemeNaHavaj
Profil
Inak ten dizajn webu som videl aj na iných stránkach.. toto čo som tu všade čítal o NaMytince ma pobavilo na celý život a už môžem len šťastne skapať :D :D :D
aDAm
Profil
IdemeNaHavaj:
to protože se jedná o template: http://themes.serifly.com/rackhost/dark/

0