Autor Zpráva
Mates111
Profil
Zdravím

mohl by mě někdo poradit nějaký hosting, který nabízí doménu 2řádu samozřejmě zdarma, existuje vůbec nějaký?
juriad
Profil
Může být hosting placený, nebo ten také musí být zdarma?
Troufám si tvrdit, že doménu zdarma freehosting nenabízí ani v rámci různých akcí.
Česká doména stojí 150 Kč za rok.

Doménu druhého řádu lze zdarma získat za předpokladu, že ti nevadí TLD tk.
http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en
Můžeš si ji pak nasměrovat na doménu třetí úrovně.
Šlo by to pomocí atributu CNAME v DNS záznamu??
Mates111
Profil
Spíš sem myslel českou doménu. A hosting jsem myslel taky zdarma. Sám jsem žádný takový nenašel, tak jsem to zkoušel tady, zda by někdo nevěděl.
Davex
Profil
Mates111:
Tuším, že zdarma jsou i domény .ml, .cf a .ga, ale ještě jsem je nezkoušel registrovat.

Když nabídneš zajímavý projekt nebo protislužbu, tak může být všelicos zdarma. Někdo má třeba spoustu domén a chybí mu obsah.
Joker
Profil
Mates111:
Spíš sem myslel českou doménu. A hosting jsem myslel taky zdarma.
Čili od někoho dostat na rok 150 Kč plus hosting?
Tak dá se, ale dotyčný by asi chtěl vědět nějaký důvod k takovému počínání, takže záleží na přesvědčovacích schopnostech.
IdemeNaHavaj
Profil
Mates111:
Domény zdarma k hostingu dáva napr. pipni, a je celkom lacný, len neviem ako kvalitný
http://web.pipni.cz/programy.php
DJ Miky
Profil
Domény zdarma k hostingu dáva napr. pipni

Ale jenom k placenému hostingu, který vyjde na mnohem víc, než si zaplatit běžný hosting i českou doménu. Nejlevnější tarif Pipni stojí 121 Kč měsíčně, přičemž česká doména stojí 150 Kč ročně a hosting se dá pořídit buď zdarma (např. Endora), nebo za pár (desítek) korun měsíčně.


Tuším, že zdarma jsou i domény .ml, .cf a .ga, ale ještě jsem je nezkoušel registrovat.

Uvolněná k registraci je zatím pouze .ml, zbylé dvě budou uvolněny v dohledné době.
aDAm
Profil
Je ti 150Kč za rok ukrutně moc? Toto nepochopim...chci něco dělat ale aby to nic nestalo jak čas tak peníze...nejlepší jsou pak provozovatelé eshopu co točí x desítek tisíc týdně ale je pro ně moc platit za VPSku protože jejich traffic přesahuje standardy sdíleného hostingu, prostě dát další kilo měsíčně navíc je zrujnuje.
llook
Profil
Mates111:
Zdravím
>
>
mohl by mě někdo poradit nějaký hosting, který nabízí doménu 2řádu samozřejmě zdarma, existuje vůbec nějaký?

Ne, neexistuje.
aDAm
Profil
Ale jo existuje. Nemáme problém to odhostovat, ale musí to být rozumný web a né žádné pokusy o personal home page
llook
Profil
Tomu bych pak ale neříkal "samozřejmě zdarma", ale sponzoring.
aDAm
Profil
Ok pokud to chceme přesně definovat tak ano, jednalo by se o sponzoring ;)

0