Autor Zpráva
Micruss
Profil
Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s nette na gigaserveru pořád mi to hází error 500 s .htaccess

kód zde:

# Apache configuration file (see httpd.apache.org/docs/current/mod/quickreference.html)

 disable directory listing
# Options -Indexes

# enable cool URL
<IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
  RewriteBase /

    # prevents files starting with dot to be viewed by browser
    RewriteRule /\.|^\. - [F]

    # front controller
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule !\.(pdf|js|ico|gif|jpg|png|css|rar|zip|tar\.gz)$ index.php [L]
</IfModule>

# enable gzip compression
<IfModule mod_deflate.c>
    AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/plain text/xml text/css application/x-javascript text/javascript application/javascript application/json
</IfModule>

psal jsem již na podporu a ty mi řekli, že mám zkusit smazat # před RewriteBase / což jsem udělal ale výsledek je stejný, na chybové stránce mi to napsalo ,že chyba je na řádku 4 Options -Indexes a ať to zakomentuju, zakomentoval jsem to a stále chyba 500 tak se chci zeptat jestli nemáte někdo nějaké řešení popř. zkušenosti...
Joker
Profil
Micruss:
Chybí komentář u řádku 3 (což je jen vysvětlivka k řádku 4).
Micruss
Profil
Joker:
Ani toto nefunguje :-/
Davex
Profil
Spuštění přímo skriptu index.php bez souboru .htaccess funguje? Pokud ne, tak asi dojde k nějaké chybě ve skriptu a máš vypnuté vypisování chyb.
Micruss
Profil
Mrknul jsem do error logu a menší problém s pamětí :-/

[2013-08-20 23-50-35] Fatal error: Allowed memory size of 41943040 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes)
Rfilip
Profil
Nette provozuji na gigaserveru naprosto bez problemu jen operace s obrazky se musi hlidat. Memory-limit 41mb? Dle tohohle http://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/nabidka-webhostingu/ je 128mb
Micruss
Profil
Rfilip:
díky za postřeh s těma 128mb, napsal jsem na podporu a ty mi napsali toto: U domén, které jsou ještě umístěny na starším hardwarovém řešení (což je i Vaše) se bohužel 128 pro nové subdomény automaticky nenastaví. Jakmile bude Vaše doména převedena na nové řešení (nejpozději do konce příštího měsíce), bude vše probíhat automaticky.

... takže mi nezbývá než jen čekat :)

0