Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Chtel bych se zeptat zda nekdo nema zkusenosti s vyse popsanou sluzbou. Podle jejich napovedy by mela umet "presmerovat" domenu 2. radu www.neco.cz na stranky na Swebu stejneho jmena www.sweb.cz/neco. Nevite zda to funguje i tehdy, pokud se stranky na Swebu jmenuji jinak treba www.sweb.cz/necojineho. Rad bych to vyuzil, vlastnim domenu, ale s jinym jmenem nez mam stranky na Swebu.
lukysy
Profil
Anonymní Sweb tady musím trochu zkritizovat, protože to tam mají pro laika velmi špatně vysvětlené. Služna kterou nabízí dělá asi toto: Vy máte u nějakého registrátora koupenou doménu. Příkladně www.mojedomena.cz, ale nemáte prostor, kde by stránky byly. Sweb nabízí, že můžete svou doménu přesměrovat na jejich DNS servery a tudíž potom podle nasravení na Swebu vám adresa www.mojedomea.cz bude zobrazovat třeba www.sweb.cz/cokoliv. Takže na vaši otázku je odpověď ano, lze mít jinou doménu a jinou, od domény, odlišnou přezdívku na Swebu.
Anonymní
Profil *
No to je parada, vyzkousim. Dik
Marek Janů
Profil
No ony ty servery jsou strašně záhadný, kdo ví, co to nasravení s tím vlastně udělá :-)

(Vím, byl to překlep, beru to jako humor)

Právě - začátečník si může myslet, že si nahraje stránky na Sweb, potom jim SMSkou zaplatí těch několik desítek korun a ty jeho stránky budou přístupné z adresy, kterou si při "registraci domény" objednal...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0