Autor Zpráva
honkytonk
Profil *
Vyhledal jsem si na netu jakí je nejaktáálnější verze php na webzdarma a tam jsem zjistil, že údajně 5.2.13. Jenže když si založím účet (nový) tak tam je 4.3.4 . Dá se nějak získat ta verze 5.2.13 zadarmo, jak to udělat? Nebo kde sehnat hosting zdarma tak jako to maj na webzdarma (mysql s limitovaným počtem operací za den dostatečný prostor tak jako na webzdarma) verzi php 5.

Moderátor Davex: Titulek „webzdarma“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Davex
Profil
honkytonk:
Webzdarma má víc serverů a PHP 5.2.13 je jen na některých. Asi to záleží na výběru správné domény 2. řádu při registraci.

kde sehnat hosting zdarma tak jako to maj na webzdarma
Kdekoliv, jenom se vyhni IC.cz. Co třeba Endora.cz?

Dotazy na hosting patří do kategorie Hosting, kam mohou přispívat pouze registrovaní. Přesouvám, a pokud budeš chtít reagovat, tak se musíš zaregistrovat.
Radek9
Profil
honkytonk:
Já bych se navíc vyhnul i jakémukoli hostingu, kde je verze PHP nižší než 5.4. Verze 5.2.13 je skoro 4 roky stará.
Kart
Profil
Davex, Davex:Proč vyhnout se IC.cz? Je pravda, že je tam podpora skoro nulová, ale hosting snad fine, ne?
Fisir
Profil
Reaguji na Karta:
IC.cz je už pár let mrtvé a je tam šíleně pomalé MySQL.
Davex
Profil
Kart:
Proč vyhnout se IC.cz?
Poměrně často tu řešíme problémy uživatelů, které jsou způsobeny nefunkčností tohoto hostingu. S klidným svědomím nemohu dopustit, aby těch nešťastníků přibývalo.

Je pravda, že je tam podpora skoro nulová, ale hosting snad fine, ne?
Na jejich fórum podpory nejde ani zaslat příspěvek, takže podpora limituje k nule. Poslední dobrovolník, který se o podporu snažil, utekl před jedním a půl rokem. Nevím, jestli teď podpora funguje jenom přes e-mail nebo jak.

Když srovnám, co můžou mít lidé jinde, tak je to dle mého názoru nefajn hosting.
Kart
Profil
Dobra teda,
kazdopadne ja tam mam spustenej Cron doted a to na kazdou hodinu, je zajimavy videt, kolikrat se ten skript vubec nevykona :D (zastavovat ho nebudu).
Kart
Profil
Jo a kdyz uz sme u toho IC. (Tusim ze za projeveni vlastniho nazoru) mne vykazali z fora: "Kritická informace
Byl jste vykázán z tohoto fóra
Prosím kontaktujte webmastera nebo administrátora tohoto fóra pro získání bližších informací" :)

0