Autor Zpráva
freddy
Profil *
Dobrý večer,

jaký hosing by jste zvolili pro začínající třeba aukro? Jde mi o to, že se vůbec nemohu rozhodnout. Chci do hostingu protože to bude start vložit kolem 3 000,- za rok. Samozřejmě, že když se stránky chytnou, tak přejdu na jiný tarif. Pro začátek si myslím, že dávat 8 000,- za tarif, který se třeba ani nevyužije je hloupost. Mám zálusk na superhosting, ale třeba je nějaký co je lepší. Upřímně na startu je pro mě asi rozhodující cena a parametry, které za ní umí. Jako je třeba prostor na serveru, mysql, php 4/5, trafic a podobně. Je mi jasný, že 3 moc není, ale jak jsem psal. Na startu platit za parametry, které se nevyužijí nechci. Děkuji za každou radu i zkušenosti
jenikkozak
Profil
Tyto požadavky splní skoro každý běžný webhosting.
aDAm
Profil
tak pokud to má být něco náročnějšího tak místo klasického hostingu jít cestou VPSka apod. Výhoda je že si vybereš třeba nižší konfiguraci a v případě potřeby ji navýšíš či rovnou přejdeš na vlastní server
Michal Novovesky
Profil
Dobry vecer,

zvazovali ste aj moznost zalozit si ucet na cloud hostingu? V cloude sa bude cena za hosting priamo odvijat od Vasho trafficu, cize nebudete musiet zvazovat prechod medzi roznymi balickami ani nutnost nastavovat vlastnu VPS.

0