Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Potřebuju si dát na doménu sk kopii tohoto webu (konkrétně jakpsatweb.cz), aby mě našli lidé hledající na zoznam.sk a centrum.sk. Nechce se mi platit a registrovat slovenská doména (platbu bych ještě přežil, ale ta registrace bude moc složitá), a tak sháním nějaký prostor na doméně sk.

Můžete mi někdo odporučit něco solidního? Vůbec se na slovenském freehostingovém nebi neorientuju. Potřebuju asi osm mega a co nejméně reklam, ideálně pouze reklamu na hlavní stránce.
Acci
Profil
tark mi stále doporučuje freehosting http://www.nfo.sk/freehosting/
Yuhů
Profil
Acci, že to doporučuje Tark, je trochu podezřelé :-)

Na Tebou uvedeném odkazu jsem ovšem žádný freehosting nenašel, tam jenom kdosi píše o tom, že to provozuje, ale chybí další informace.
YoSarin
Profil
nevyhovoval by třeba jen http://www.php5.sk/ ? podmínky defacto stejné jako na http://www.php5.cz/
Ale s místem to bude tak-tak (nabízejí 10mb)
YoSarin
Václav Martinovský
Profil
A nestacilo by jen prikoupit .sk domenu a nastavit ji jako alias k jakpsatweb.cz na soucasnem hostingu? Registraci lze zaridit i na slovenske pobocky ceskych registratoru (dostanete pak smlouvu o vlastnictvi a o pravech k domene), takze nemusite shanet nejakeho slovenskeho dobrovolnika - umi to domainmaster.cz (General Registry), domena.cz (IGNUM), domeny.cz (ACTIVE 24). Cena je temer shodna - okolo 800czk/rok + dph.
Acci
Profil
Yuhů
Je tam mail. spyros(@)nfo.sk
Yuhů
Profil
jednak se mi nechce složitě registrovat slovenskou doménu, kterou podle slovenských zákonů ani nesmím vlastnit (jsem zvědav, kdy se to dostane k evropskému soudu),

ale hlavně nemám zájem utrácet 800 jen tak zbůhdarma. Jak psát web je neziskový projekt, už tak na něj nepíjemně doplácím, a tohle dělám jenom kvůli Slovákům, kteří hledají na Zoznam.sk. Nic z toho nemám a takový lidumul zase nejsem :-)
Yuhů
Profil
A Acci, myslíš, že mám tomu spyrosovi napsat emailem? Já jsem čekal spíš registrační formulář :-)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
ale hlavně nemám zájem utrácet 800 jen tak zbůhdarma

No já kupoval slovenskou doménu za 433 korun...


Registrace domény - majitel INTERNET SK, s.r.o.
Tuto volbu použijte, pokud skutečný majitel není občanem SR ani se nejedná o subjekt s pobočkou v SR. Jako majitel pak bude uvedena naše pobočka INTERNET SK, s.r.o. se sídlem v Bratislavě.
centi
Profil
Yuhů
Skús http://websupport.sk/ . Dole majú odkaz na svoj bezplatný hosting ( http://freeweb.sk) pre nekomerčné a nádejné projekty. Myslím, že JPW by ich podmienkam vyhovieť mohlo.

Teraz ma však napadlo, že to asi nerieši tvoj problém s registrovaním domény. Možno by sa s nimi ale dalo nejak dohodnúť :-).
bojars
Profil
Neviem, či je to aktuálne, ale teraz som natrafil na toto:

http://www.forpsi.com/webhosting/?lang=&cu=
Anonymní
Profil *
chces domenu a aby nebola registrovana ana teba a bola lacna napis mi na 0908svk@gmail.com a mozme sa nejak dohodnut oki
tabas
Profil *
Vyskúšaj host.sk.
Je to bezplatný freehost server.
gprs
Profil *
Já znám jedině ten největší, kterej asi taky znáš a sice szm.sk . Nabízeji 500MB a reklama je dole vpravo, asi 125x125 px banner.
tiso
Profil
Inet.sk - a dohodnúť si sponzorovaný webhosting
jcook
Profil *
ako už bolo spomenuté, www.php5.sk - asi najlepší SK hosting, má síce len 10 MB, čo ale úplne stačí, výhody:
- podpora súboru .htaccess s mod rewrite
- žiadna reklama
- má dobre rozvrhnutú adresárovú štruktúru, samostatný adresár wwwroot a až ku stránkam, ktoré sú v ňom vie získať prístup internetový prehliadač (kľúčové pri dobrom zabezpečení databázy)
- MySQL o veľkosti 10MB
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0