Autor Zpráva
RiZe
Profil
Sháním nějaký kvalitní hosting s doménou .info . Podpora PHP, MySQL, nutná. CRON výhodou. Do 1000 Kč ročně s domenou. Prosím žádné ovoce. Díky
Petra
Profil
Český hosting to má přesně za 1000, do středy s .info doménou zdarma.
Yuhů
Profil
český hosting je fajn. Z levnějších variant musím doporučit bleskurychlý xhost.cz (na něm právě čtete), který má ovšem nic moc marketing, a hosting.blueboard.cz
Anonymní
Profil *
Co třeba Flyweb.cz?
Václav Martinovský
Profil
Sháním nějaký kvalitní hosting s doménou .info . Podpora PHP, MySQL, nutná. CRON výhodou. Do 1000 Kč ročně s domenou. Prosím žádné ovoce. Díky

Tech 1000 korun ma byt s dani nebo bez dane? Pokud bez, tak se ozvete - domenu .info Vam dame prvni rok zdarma (a nemusi to byt do stredy :)) a cena hostingu 1000+dph neni problem. http://www.cool-hosting.cz
RiZe
Profil
Václav MartinovskýTech 1000 korun bez dane, je to pro nas atletický klub a ten není plátce DPH
RiZe
Profil
...protoze je to nezisková organizace.
Martin Kuželka
Profil
RiZe: OT: své příspěvky můžeš upravovat...
Václav Martinovský
Profil
Tech 1000 korun bez dane, je to pro nas atletický klub a ten není plátce DPH

My tu dan musime odvest tak jako tak, takze nezalezi, jestli jste platce nebo ne. Pokud by jste byl, muzete si dan odecist, takze by to bylo pro Vas vyhodnejsi. Nicmene zkuste se mi ozvat na mail s konkretnimi pozadavky a muzeme se zkusit na cene domluvit, kdyz jde o tu neziskovku...
Sasa2002
Profil *
Já bych ti taky doporučil Flyweb. Je opravdu spolehlivej a podpora nadmíru ochotná.
Anonymní
Profil *
Na www.webhosting51.cz kompletní hosting včetně databází, php 5.0.4, mysql, webcronu, neomezený počet e-mailových schránek a mnoho dalšího 99 Kč za měsíc, 3 měsíce zdarma, další slevy až 15%.
Ek
Profil *
ak mate zaujem o host napiste mo na 0908svk@gmail.com a amozme sa dohodnut na dakom hoste a za rozumnu cenu ak mate zaujem je to slovensky hosta je best dobry a aj lacny takze staci napsiat mi na mail

a ja vam to vybavim aj zo zlavoua s s jednym mesiacom gratis
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0