Autor Zpráva
W4S3K
Profil *
Před časem se měl dotaz jestli můžu mít na webu u IC,pokud nechci aby se mi i v malem okne zobrazovala reklama umistit odkaz tu stranku na muj stary ,ale aktivni na WZ. Nekdo mi napsal ze WZ nesmi slouzit jako schranka ci co. Me napadlo ze bych i na nem umistil odkaz a samozrejmne i na tom IC. Ted se ptam jestli nevite o nejakym dalsim prestupku ktery bych mohl udelat? Ale hlavne me zajima,jestli by to nemelo nejake technicke vady,treba dlouhe nacitani? preden dik
Yuhů
Profil
prakticky všechno, co je uděláno za účelem zrušení reklamy, je na freehostinzích považováno za přestupek

Z dotazu mi není jasné přesné technické řešení, takže je těžké se k němu vyjadřovat.
W4S3K
Profil *
Se podivej na www.spartan.ic.cz dej soupiska a klikni na nejaky jmeno.Vyskoci ty male okno s hnusnou reklamou ,ktera ho kazi. Ale kdybych ty maly okna umistil na webzdarma a zaroven na wz umistil odkaz na ty okna tak bych mohl na tom webu na ic dat odakz na okna umistena na wz. Sice je to takovy maly podvod,ale ta reklama to uplne kazi a nema z ni nic ani ic.
W4S3K
Profil *
snad je to uz srozumitelnejsi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0