Autor Zpráva
bicebs
Profil
Endora je super ale ak chcem používať funkciu mail tak musím pridať mojeID kde treba zverejniť adresu a telefón čoho sa obávam a chcem sa opýtať aký hosting ponúka aktuálne PHP, Mysql, PHPmyadmin,... a tú funkciu mail zadarmo ale bez zverejňovania telefónu a adresy?
MatKo
Profil
Ahoj!

Sám som u Endory a nemusíš sa ničoho obávať. Tel. číslo a adresa nebude nijak zneužitá na reklamné alebo iné účely. Akurát ti odošlu 1 obálku s prihlasovacími údajmi.
bicebs
Profil
Ale aby to niekto nejako nezistil z nejakej stránky kde to bude zapísané. Nejaký heker alebo podvodník. V televízii bolo viackrát niečo podobné že stačili nepovolanej osobe iba niektoré osobné údaje a vznikol problém.
MatKo
Profil
Myslím že sa nemusíš báť žiadneho veľkého úniku. Ale samozrejme všetko je možné.

Aj na ich stránkach sa rozpísali o bezpečnosti.
Kubo2
Profil
bicebs:
Existujú rôzne ďaľšie dobré webhostingy zdarma, ktoré majú defaultne povolenú funkciu mail(). Celkom dobré skúsenosti mám s projektom PHP 5.sk (neobmedzené používanie mail()) a s WebZdarma, kde sa však žiaľ stretávam s občasnými výpadkami + funkcia mail() je obmedzená na 10 mailov za hodinu (raz som to však testoval a podarilo sa mi ich odoslať oveľa viac :-)
Osobne ak ti nevadí web na subdoméne, odporúčam prechod na jeden z uvedených webhostingov (u webzdarma si môžeš dokonca pripojiť aj vlastnú doménu druhého rádu).

Nesnažím sa vyzdvihovať ani jeden z hostingov nad ostatné. Uvedené dva som zvolil len preto, lebo mám s nimi najbohatšie skúsenosti a prezentovaný názor je čisto môj osobný. Toľko len preto, aby ste ma náhodou nezaradili ako agenta atp. jedného z prezentovaných hostingov.
bicebs
Profil
Na php5 treba odoslať sms stačí odoslať ten kód na číslo +420 736 300 500 ale to + netreba dať alebo čo tam treba namiesto toho?
A ako mám zistiť či mám predvoľbu +421 a ak budem chcieť použiť to isté číslo na endore tak sa to bude dať alebo nie?
bicebs
Profil
Na php5 neviem ako treba pridávať súbory mne to zobrazí iba index.html.
Kubo2
Profil
bicebs:
Na php5 neviem ako treba pridávať súbory mne to zobrazí iba index.html
Treba sa tam prihlásiť cez nejakého FTP klienta/správcu súborov, mrkni napríklad sem.


Téma súvisiaca s dotazom [#7], keď tak by ma [#8] mohol niekto presunúť. Ospravedlňujem sa za zbytočné prirábanie povinností moderátorom.
bicebs
Profil
Už som na to prišiel ďakujem.

0