Autor Zpráva
bicebs
Profil
Mám účet na php5.sk a nedá sa zobraziť nič keď to pridám cez ftp hoci mi to píše že na ftp to je pridané ale keď to idem zobraziť cez url tak mi napíše :Not Found

The requested URL /email.php was not found on this server.

Apache/2.2.22 (Debian) Server at malybicebs.php5.sk Port 80
Marschmallow
Profil
bicebs:
Na tomhle hostingu jsem nikdy nebyl, ale nahráváš soubor do správné složky (třeba www), nebo do podřazené výchozí složky ?


Ale minule jsi tam ten soubor měl.
bicebs
Profil
Marschmallow:
Zrušil som na tom istom hostingu účet lebo mi nefungovalo odosielanie mailov používateľom a vtedy mi iné skripty išli a mal som ich tam kde teraz tento a teraz mi nezobrazí nič iba chybu.
jenikkozak
Profil
Je dobře, že ses už rozhodl změnit hosting. Takže jaké parametry požaduješ?
bicebs
Profil
jenikkozak:
Ja som myslel že keď som prvýkrát zrušil hosting tak mi nešli maily a teraz neide už nič teraz tam mám druhý účet a chcem vedieť či to je ich vina alebo moja a čo s tým treba robiť. Iný hosting by som asi nechcel ale ak to nevyriešim tak asi skúsim endoru alebo niečo také.
jenikkozak
Profil
Toto je kategorie, ve které se doporučují hostingy. Pokud máš problém s poskytovanou službou, obrať se na jejího poskytovatele.

ak to nevyriešim tak asi skúsim endoru alebo niečo také
Pro změnu.
bicebs
Profil
Poskytovateľ s tým nič nespravil aj keď som mu písal prišiel mi iba mail že som bol zaradení do poradia keď s tým nič nespravili tak vtedy som si ten účet zrušil a spravil som si na tom istom hostingu druhý na ktorom je rovnaká chyba a na ich fóre nedostanem odpoveď ani o týždeň.
bicebs
Profil
Už mi to ide.
Marschmallow
Profil
bicebs:
A kde byla chyba?

0