Autor Zpráva
Elleran
Profil
zdravim, schánim hostig na provoz webové hry na který pracuju .
http://www.elleran.cz/test
hra ještě neni sice plně dodělaná ale pro přibližnou představu jak bude fungovat se můžete přihlásit na testovací učet
( login test heslo egeria )

požadavky na cron ulohy moc nemam , měli by stačit 3 ( jeden týdení , jeden po 6h a jeden hodinovej ),
nevym sice dopředu jaká bude zátěž ale neměla by být moc velká ( max při přepočtech a to bude záviset na počtu aktivních firem )
Marti_n
Profil
SQL INJECTION nič nehovorí?

Zadaj si ako meno do prihlásenia ' OR 1=1 OR jmeno=' ... prihlásení ako administrátor tuším.
Elleran
Profil
Marti_n:
tohle přihlášeníí je jen pro herní učty admin panel je jinde ale jak sem psal web ještě neni uplně hotovej a dost věcí teprve dodělávam ( přece jen za měsíc když přitom chodim ještě do práce se toho tolik stihnout nedá )
jenikkozak
Profil
Svůj web zřejmě spustíš na jakémkoliv dostupném hostingu. Můžeš tedy vybírat podle ceny, vzhledu webového rozhraní atd.
CZghost
Profil
Elleran:
Jo, a to jsem ani nezadával žádné heslo, stačilo mi prostě zkopírovat jméno od Martina_n, vložit ho do příslušného políčka a kliknout na „Přihlásit“, heuréka, přihlásil jsem se jako vlastník :-)
Elleran
Profil
CZghost:
tjn trochu si s tim budu muset pohrát aby se hráčům nikdo nepřihlašoval na účty bez hesla :D


tak teď už by to přes tu upravu sql příkazu nemělo jít to přihlášení .-)
Marti_n
Profil
Tento útok sa vola SQL INJECTION. Zadal som do políčka "Jméno" taký reťazec, aby mi tvoj kód spravil čo som presne chcel. Na toto si dávaj pozor. Kukni sa na funkciu mysql_real_escape_string().

Ani som neskúšal XSS hack, ale podľa mňa by sa podaril :D Daj si na to bacha :)
Elleran
Profil
jenikkozak:
no na jakymkoliv bohužel ne na endoře která je podle mě při srovnání kvalita /cena nejlepší maj zákaz provozu všech druhů her i těhle jednoduchých


Marti_n:
už sem se nato kouknul přihlášení už by mělo být ohlídaný jen si ještě budu muset upravit obchod aby to taky hlídal

edit: tak obchod a poštu už sem taky upravil .-) snad to bude fungovat jak má
CZghost
Profil
Elleran:
tjn trochu si s tim budu muset pohrát aby se hráčům nikdo nepřihlašoval na účty bez hesla
Hlavně na ten tvůj, ihned mě to přihlásilo na tebe :-)
jenikkozak
Profil
Elleran:
maj zákaz provozu všech druhů her i těhle jednoduchých
Myslíš bod 4.h: „Je zakázáno server úmyslně zatěžovat nefunkčními skripty“? V těch podmínkách je pak dále zmíněn jen zákaz provozu klonů hry Travian. Při návštěvě tvých stránek jsem jsem nenarazil na nic, co by Travian připomínalo.

A co třeba Wedos? S jeho hostingovými službami problémy také nebývají.
Elleran
Profil
jenikkozak:
ptal sem se přímo na potpoře a tam mi řekli že za klon hry travian považují veškerý druhy her ( ať už se tomu podobají nebo ne ).....

jinak dík ten Wedos ještě neznam kouknu na to :-)

0