Autor Zpráva
ted
Profil *
Dobry den

chtel bych poprosit o radu ohledne presmerovani, nemam s tim zadne zkusenosti a proto ot, bude mozna znit blbe...
ziskal sem jednu domenu napr. www.neco.cz ale neni k ni hosting, jak zaridim (script, kod atd..) kdyz si data ulozim na nejaky free hosting , napr. www.neco.wz.cz aby se me stranky zobrazovala pod domenou co mam. dekuji moc
habendorf
Profil
Tohle jsme řešili na firemních stránkách, protože data jsou v Německu a chtěli jsme aby se nám zobrazovalo www.brs.cz
Je to udělaný tak, že na www.brs.cz je vlastně jen frame, do kterýho se načítá pak něco jinýho. Koukni se nám do kódu, musíš to ale chytit dřív než se začne načítat kód do toho framu.
Berte jako příklad, nikoliv reklamu :o)
Petra
Profil
habendorf
Jak se dá bez hostingu dát na stránku frame s čímkoliv? Kdesi jsem slyšela, že takhle vyrábí přesměrování pro domény bez hostingu pes.cz (nebo psisco, forpsi nebo jak se to vůbec jmenuje), ale tam se zase platí "za přesměrování".
habendorf
Profil
Petra: My samozřejmě hostujeme na nějakým serveru, ale je tam jen jedna párbajtová stránečka, která vytvoří frame a natáhne do něj data.
Nebo možná nechápu dobře dotaz.
ted
Profil *
Takze jestli to chapu dobre tak bych stejne musel mit nekde hosting takovej abych tam mohl mit napr. www.neco.cz byt par bajtove do ktereho by se nacetli skutecna data, ovsem to v tom pripade neresi muj problem kdy ja mam napr. www.neco.cz domenu ale nemam k ni ani ten bait hostovani a vsechny data jsou na napr..www.neco.wz.cz
Petra
Profil
habendorf
No ... chápeme se asi dobře, ale původní dotaz byl právě jak to udělat bez hostingu, což takhle asi nepůjde.

ted
Podle mne to bez hostingu nejde, nechápu přesně, v čem je problém s hostingem, ale jestli jde o peníze, tak jsou i hostingy zdarma. (pipni.cz...)
habendorf
Profil
Jo takhle, jasně. No někde to www.neco.cz hostovat musí, to je jasný. Souhlas s Petrou.
ted
Profil *
mno ale na pipni.cz bych si stejne u nich musel zaregistrovat domenu ne? coz kdyz uz ji mam... ci tam to lze o bez toho abych mel nejakou domenu od nich?
Petra
Profil
Já myslím, že by mělo jít doménu normálně převést.
Yuhů
Profil
převod domény se dělá tak, že oznámíš svému registrátorovi doménového jména (nikoli provozovateli starého hostingu) novou IP adresu DNS serveru nového hostingu.
Martin Kuželka
Profil
Tede, na Pipni můžeš i když nemáš doménu od nich.
Kráťa
Profil
Já si udělal stránky na swebu, ale tam vzápětí chtěli korunky, které nemám, tak jsem to přendal na webzdarma a na swebu je úplně obyčejné přesměrování.
http://www.jakpsatweb.cz/presmerovani.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0