Autor Zpráva
Kajda
Profil *
Názory na xhosting? Myšleno freehosting!!!
Dají se na jejich webu někde najít nějaké limity a omezení? Máte nějaké postřehy? Zkušenosti?
Falcon16
Profil
Hostujem u nich (moje stranky) a som spokojny. i ked obcas sa stane, ze maju vypadok, ale da sa to prezit. Co sa tyka obmedzeni, tak mi vadi ze defaultne nie je povoleny zapis do suborov, ale na poziadanie to povoluju. Su rychlejsi ako wz.cz, nemaju ziadnu reklamu, slusny priestor. Som spokojny
Kajda
Profil *
A co třeba limity připojení k databázi?
Falcon16
Profil
databaza je jedna, pocet tabuliek a dat v nej neobmedzeny, pripadne data v databaze a stranky nesmu prekrovit kvotu. Ale je tam iba 1GB trfic, ak by niekto chcel robit nejaky velky projekt, tak by to bol asi problem.
Kajda
Profil *
Velký projekt zatím ne, přemýšlím o tom zatím jen v souvislosti s mými osobními stránkami, ale do budouvcna bych chtěl napsat něco většího.
Martin Kuželka
Profil
Kajda: na osobní stránky to nejspíš bude stačit. Na něco většího si raději pořiď placený hosting - dneska stojí pár korun...
zzuzu
Profil *
Já mam též stránky na xhostingu a jednou se mi povedl překonat trafic. Njn. Ten měsíc lidi hodně stahovali...ale jsem s nimi spokojená. I když mam velkou část webu na webzdarma, který nemá tak časté výpadky jako xhosting...
prd
Profil *
uvazuju o freehostingu a tohle nevypada spatne, vzdyt nefim proc by nekdo delal stranky na webuzdarma?-podle me tam neni nic lepsi nez u xhostingu, zvlast dobry u nej je, ze je to bez reklamy a vetsi prostor,ale ten nazev.xhosting.cz se mi moc nelibi-je moc dlouhej na muj vkus :))
otazka 1 : myslite ze je to best freehosting ?
otazka 2 : kdyz sem se tak po netu na ne tak dival, tak me zaujmul jeste www.ic.cz...co na nej rikate vy ?
Please napiste jaky je podle vas best freehosting ! diky !
leposk
Profil *
IC.cz je v pohode hosting.. ale pamatuju si ze sem tam mel sileny problemy s databazema... bylo to siiiiiiiilllllleeeeennnneeee pomaly :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0