Autor Zpráva
Dan_2805
Profil
Ahoj, chci si vytvořit jednoduchý html web o dvou třech stránkách, jen pro informaci o tom, co nabízím. A chci se zeptat - jaký je v současné době asi nejlepší free webhosting pro takový web? Vůbec se v tom nevyznám :) Díky, D.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Výběr webhostingu“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
lionel messi
Profil
Dan_2805:
jaký je v současné době asi nejlepší free webhosting pro takový web?
Zrejme endora.cz (s reklamou), prípadne moxo.cz (bez reklamy, pozor na výpadky pri návštevnosti okolo 80 — 100 UIP denne).
Bubák
Profil
Dan_2805:
pro informaci o tom, co nabízím
Pokud jde o něco, co souvisí s podnikáním nebo živností, velice bych doporučoval vyhnout se freehostingu a použít placených služeb.

Provozovatel freehostingu může kdykoliv změnit pravidla (třeba přidá otravnou reklamu) nebo ukončit činnost. Ukončit činnost sice může i placený hosting, ale pak není problém přejít k jinému provozovateli a zakoupená doména (URL adresa) ti zůstává, protože není svázána s provozovatelem hostingu. Taky se může stát, že třeba za 5 let budeš mít vyšší požadavky a u freehostingu narazíš.

jaký je v současné době asi nejlepší free webhosting pro takový web?
Mám dojem, že to funguje asi tak, že lidi si řeknou, který freehosting je nejlepší, umístí tam své webíky a kvůli tomu je takový hreehosting po čase přetížený a odezva stránek se zhoršuje a pak dojde i na výpadky.
Krakatoa
Profil
Určitě php5.cz
Je bez reklam.