Autor Zpráva
Juandev
Profil
Mohli by jste mi doporučit nějaký hosting pro provoz wiki. V součanosti mám webhosting u Wedosu a zdá se, že zde nedostačují parametry. MW sice nainstaluji, ale už se mi nedaří obsah. Aktuálně mám jeden 600 MB XML soubor, který se do mw nažvejkává přes PHP skript. Nevím co je u Wedosu přesně problém (max. velikost php skritpu, doba supštění), ale když jsem se o to pokoušel loni, tak se mi to nepodařilo a s technickou podporou jsme došli k závěru že to nejde. Mohli bych to asi konvertovat do SQL a pak možná snáž do databáze, ale obecně teda nevím, jestli to u wedosu nebude problém tam provozovat nějaké údržbové skritpy.

Jiná šance u Wedosu je už server, ale ten je holý ne? Nejsem tak zdatný, abych vše dělal na holém serveru. Musel bych si pak na to sehnat člověka a otázka je i cena.

Na druhé straně jsem dříve hostoval u Hostmonsteru, kde nebyl problém. To je ten pravý Unlimited. Wedosův unlimited je o ničem, když tam člověk nerozchodí normální wiki. Problém u Hostmosteru ale v poslední době byla odezva (asi je to daleko) a taky cena. Tuším že za rok chtějí okolo 3000 Kč. Jediné co jsem potřeboval byll shell access a ten mi po dodání občanky dali.

Takže co by jste mi doporučili?
Jan Tvrdík
Profil
Juandev:
Nechápu, proč pro provoz wiki potřebuješ na serveru přechroustat 600 MB XML. Není možné to udělat lokálně a na hosting nahrát normálně export databáze?
Juandev
Profil
Jan Tvrdík:
Nevím, nikdy jsem to nedělal. Stejně tam pak budu muset (na serveru) skrypt, který mi zprovozní hypertextový odkazy. Takže je otázka, jestli ten webhosting, nebude omezovat údržbové skrypty. Nevím takhle z hlavy, jak jsou veliké a jak dlouho pracují.

0