Autor Zpráva
tarkanx
Profil
Ak vám banery ktoré pridávajú na free web stránkach superzoznamu naozaj lezú na nervy tak riešenia sú 2:
1. zaplatíte si za svoju stranku a baner zmizne (ee)
2. na úplný koniec svojej stránky (za tag </html>) pridáte tag, ktorý signalizuje začiatok poznámky, čiže <!--
a baner je fuč :).
Tento stav určite nepotrvá dlho tak si to užite.
22k
Profil *
no teda ty si genius ;)))
Jake
Profil
tarkanx
ty si teda dobry, to by me nikdy nenapadlo :-)))
*Čvachta*
Profil *
A je to validni ? A neni to trestne ?? ;-)
Jake
Profil
*Čvachta*
- já si myslím, že validní to nebude, protože za koncem dokumentu HTML by (myslím) nemělo být nic-ani poznámky (nevím to ale jistě, jestli tak mě opravte)

- trestné to nevím, ale myslím si, že s podmínkama provozu webu to u nich bude stejně jako na wz.cz nebo podobných webhotingoch-takže když nemáš na svých stránkách reklamu tak ti je zruší.
lukysy
Profil
*Čvachta* No pro všechny fpoho, ale ty pudeš do vězení... :o)
DoubleThink
Profil *
Za <html> poznámka být imho může. Spíš mě udivuje, že robot na zmiňovaném hostingu vkládá tu reklamu až za <html>
llook
Profil
Ale poznámka by měla být uzavřená i na konci dokumentu, takže validní to nebude. A je mi taky jasný, jak se proti tomu může szm bránit. Stačí, aby před reklamu vložili <!-- -->.
Ale i pak půjde reklamu skrýt (třeba div style="display: none;"). Už to bylo řešené v jiném vláknu diskuze. Není technický problém skrýt reklamu, jediný problém je, že se pak nemůžete divit, když vám provozovatel zruší celý web a ještě na něj třeba vyvěsí oznámení o důvodu zrušení. A navíc - s jejich podmínkami jste souhlasili zcela dobrovolně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0