Autor Zpráva
Ben
Profil *
Chtěl bych se zeptat jestli s onebit.cz hostingem nemáte někdo nějaké zkušenosti?
Mike
Profil *
Já na onebit.cz hostuju už pár měsíců a nemám důvod k nespokojenosti. Mimo jiné mě příjemně překvapila pohotovost technické podpory. Takže můžu doporučit. M
Radim
Profil *
Možná by stačilo projít starší příspěvky o onebit.cz:)

Svoje stránky mám u této společnosti asi půl roku a dosavadní zkušenost je podobná (doporučeníhodná) jako má Mike. V provozu stránek ani při komunikaci se správci jsem nezaznamenal jediný problém - na mail odpověděli do 5, 10 minut i v sobotu a neděli. Pravdou ale je, že jsem je vlastně ani moc nepotřeboval, psal jsem hlavně kvůli nastavení .htaccess apod.:)

Mimo rychlost a přívětivost podpory oceňuji dosavadní spolehlivý a rychlý chod služeb a především celkově výborný poměr ceny a výkonu.

Co se mě líbí, oproti předchozímu hostingu jednoduché zřizování subdomén 3. a vyššího řádu vytvořením složky v kořen. adresáři a většina důležitých nastavení prostřednictvím administrace.

Přivítal bych statistiky jako AwStats, dosavadní Webalizer na přehled nejdůležitějších hodnot bohatě stačí, ale detaily z něho člověk moc nezíská. Za ty ceny je to super, ale vzhledem ke kvalitním službám bych si klidně i připlatil:)
A do budoucna by mohli z té hezké zelenooranžové kombinace vykřesat i elegantnější stránky:))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0