Autor Zpráva
SnackHost
Profil
Dobrý den,
rádi bychom informovali uživatele o naší hostingové službě SnackHost.

Její přednosti jsou zejména:
- multihosting - neomezený počet domén
- nízká cena (od 25Kč/m)
- neomezený prostor & traffic
- podpora SSH a GIT
- podpora python, Perl, PHP5 i PHP7
- podpora Let's Encrypt
- antiddos ochrana
- garance dostupnosti 99,99% a žádná tradiční omezení služby

Virtuální hosting je možno si vyzkoušet zdarma v rámci 30 denní TRIAL verze.

Více informací najdete na:
www.snackhost.com/cs/products/cloud-hosting.html
Davex
Profil
SnackHost:
Bylo by prosím možné vysvětlit tento rozpor mezi marketingem a obchodními podmínkami?

- neomezený prostor & traffic

versus obchodní podmínky

4.2. Internetové stránky umístěné uživatelem v rámci cloud hostingové služby nesmí být zaměřeny na poskytování multimediálního obsahu.
4.4. Objem dat přenesených a uložených uživatelem v rámci cloud hostingové služby je monitorován a může být omezen. V případě, že uživatel překročí obvyklý objem přenesených či uložených dat v rámci služby, může poskytovatel omezit rozsah poskytované služby.


versus FAQ k obchodním podmínkám

Diskový prostor je neomezený pro běžný obsah a soubory webových aplikací klienta, což nezahrnuje audio/video nebo nelegální obsah.
Traffic není v žádném ohledu omezen. Jedna hostovaná stránka je limitována deseti souběžnými připojeními k webovým serverům a databázovým serverům, ale není zde žádný limit pro data, která jsou těmito připojeními přenášena.
SnackHost
Profil
Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Vezmeme to postupně:

1. Obchodní podmínky: Internetové stránky umístěné uživatelem v rámci cloud hostingové služby nesmí být zaměřeny na poskytování multimediálního obsahu.
Web: Diskový prostor je neomezený pro běžný obsah a soubory webových aplikací klienta, což nezahrnuje audio/video nebo nelegální obsah.

Zde rozpor nevidíme žádný.

2. Možnost omezení trafficu je zakotvena v obchodních podmínkách jako pojistka proti případnému zneužívání. Služba je však provozována na infrastruktuře mateřské společnosti, která je členem NIX.CZ, SIX.SK i největšího peering centra na světě DE-CIX a má celoevropské působení. Přenos dat u služby cloud hosting aktuálně ani neměříme. Díky tomu, že služba neobsahuje žádné závazky pro klienty, tak bychom s omezováním a arogantním chováním ke klientům ve vysoce konkurenčním prostředí daleko nedošli.

Sužba SnackHostu je provozována na špičkových serverech ve vlastním datacentru (upřesněně - v datacentru vlastněném mateřskou společností) a o provoz se starájí desítky zkušených odborníků. Nezbývá, než Vám doporučit, abyste si službu sám vyzkoušel :-). TRIAL verze je na 30 dní zdarma, můžete však také využít PROMO na virtual hosting se službami až na půl roku ZDARMA.
www.snackhost.com/cs/promo-cloud-hosting.html

Rád bych Vás také pozval na případnou prohlídku našeho zázemí. Napište nám na marketing@snackhost.com a rádi Vám u nás vše ukážeme a necháme Vás nahlédnout do zákulisí.
Davex
Profil
SnackHost:
ad 1)
Nesrovnalost je hlavně u přednosti „neomezený prostor & traffic“, která je uváděna jako vlastnost služby „Cloud Hosting“. Jinde na webu, třeba v obchodních podmínkách, jsou definovaná omezení, takže když jsou pro něco nastavené meze, tak to nemůže být neomezené a informace na webu si tedy protiřečí.

Jak si to vysvětluji já, tak neomezený prostor nemůže ze svého principu neomezeného prostoru omezovat co do něj nelze uložit. To by bylo popření sebe sama. Ten prostor u SnackHostu je tedy pouze omezený.
Bubák
Profil
4.4. Objem dat přenesených a uložených uživatelem v rámci cloud hostingové služby je monitorován a může být omezen. V případě, že uživatel překročí obvyklý objem přenesených či uložených dat v rámci služby, může poskytovatel omezit rozsah poskytované služby.
A co je „obvyklý objem přenesených či uložených dat v rámci služby“záleží na tom, jak se poskytovatel vyspí? Též je mi záhadou, proč chcete zákazníka, který „překročí obvyklý objem přenesených či uložených dat v rámci služby“ vypudit omezováním služby, namísto toho, abyste mu nabídli jiný, „neomezenějš“ tarif.

0