Autor Zpráva
simeon
Profil
Dobrý deň,

potrebujem zabezpečiť doménu a server pre e-shop, čiže chcem mať https. Dá sa certifikát získať aj zadarmo? Ako sa získaný certifikát implementuje na server? Viete mi poradiť vhodného poskytovateľa domény a hostingu? Využívam PHP+MySQL.

Máte niekto skúsenosti so slovaknetom? Ponúkajú SSL zadarmo.
Tento web má certifikát od Let's Encrypt. Ako to funguje? Viem aj od nich ziskať certifikat zadarmo a využiť ho niekde napríklad na websupporte?
Fisir
Profil
Reaguji na simeona:
Let's Encrypt poskytuje certifikáty, které jsou platné pouze tři měsíce. Proto je nejlepší, když si vybereš takový hosting, který má pro LE vestavěnou podporu a zajistí obnovení certifikátu automaticky.
ONEbit_cz
Hosting ONEbit.cz
Profil
Dobrý den,

můžeme Vám nabídnout námi poskytované webhostingové služby, na které je možné certifikát od CA Let`s Encrypt nasadit zcela zdarma. Nasazení certifikátu provedeme přímo z naší strany a jeho obnovování je řešeno automaticky naším systémem. V současné době můžete naše služby vyzkoušet na 2 měsíce zdarma aniž byste hradil jakýkoliv poplatek nebo se nám jakkoliv zavázal, prodlužujete pouze v případě spokojenosti :-).

Objednávku služeb na 2 měsíce zdarma můžete provést pod následujícím odkazem:
www.onebit.cz/cz/webhosting-zdarma

S přáním hezkého dne ONEbit hosting
Yuhů
Profil
Je to tak, jak píše Fisir. Certifikát je platný jenom 3 měsíce, takže je potřeba nějak zařídit automatické obnovování, jinak je to šílenství. Takže je nutné použít webhosting, na kterém je LE podporováno. Seznam takových webhostingů se snažím udržovat aktuální:
Hosting s bezplatným https
pcmanik
Profil
simeon:
Websupport má priamo v administrácii voľbu pre nasadenie certifikátu (Let's Encrypt, alebo vlastny certifikat) aj s automatickým obnovením.
Osobne ich môžem odporučiť, hostujem u nich viacero webov a hlavný dôvod pre odporúčanie je podpora. Tá je proste na jedničku :)
SnackHost
Profil
Hezký den,
můžete zkusit multihosting s podporou Let's Encrypt u nás. Hosting můžete vyzkoušet, je na 30 dní pro každého zdarma, nicméně aktuálně nabízíme v rámci promo akce hostingové služby zdarma až na půl roku, stačí zadat PROMO kód "MIGRUJDOSNACKHOSTU" a můžete testovat 180 dní zdarma a bez závazků.
www.snackhost.com/cs/promo-cloud-hosting.html

Pokud budete mít k multihostingu jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat :-)

0