Autor Zpráva
Mlocik97
Profil
Zdravím hladám nejaký dobrý hosting, pre svoj web,... s hostingami ale moc skúseností nemám, pozeral som na webhostinger www.hostinger.sk/web-hosting#plans-pricing a chcel by som Váš názor, a jestli mám jet do toho, alebo aký by ste mi prípadne iný odporučily,... môj web sa skladá alebo bude skladať zväčša z HTML, CSS, JS (počet skriptov do 50), PHP a SQL (počet databáz do 3) pre samotnú stránku odhadujem by stačila kapacita asi do 500MB a bude asi do 50 podstránok
samozrejmosťou by mala byť DDoS ochrana a podobne,... preferujem aj s SSLcertifikátom, ale neni nutnosť.
Davex
Profil
Mlocik97:
Nevím, proč potřebuješ tolik databází, ale zkus endora.cz nebo webzdarma.cz. Jsou to v Česku dlouhodobě spolehlivé freehostingy s kvalitní podporou.
Mlocik97
Profil
Mlocik97:
Ďakujem nad endorou som zvažoval ako nad druhou možnosťou. Akurát mi vadí, že mi do webu vkladajú reklamu. Rád bych ale jinak niečo "SK".
Tomášeek
Profil
Mlocik97:
Akurát mi vadí, že mi do webu vkladajú reklamu.
Nevím, o co ti vlastně jde. Chceš službu zadarmo a ještě, aby se netvářila, jako že je zadarmo, navíc s nějakými garancemi (DDoS) a přídavnými, opět běžně placenými, službami (SSL)? Jaká by byla motivace protistranu tuto službu poskytovat?

Normální hosting stojí pár korun měsíčně, odpustit si jedno pivo/colu v měsíci by měla být sranda, ne?
Krakatoa
Profil
Já používám dva free hostingy:
zikum.cz/hosting/webhosting/hosting-free.html
www.php5.cz
Oba bez reklamy.
Davex
Profil
Krakatoa:
Se Zikum mám poslední dobou velmi špatné zkušenosti. Vloni byly nějaké problémy s databází, od 26. ledna bylo měsíc blokované připojení k webserveru ze zahraničí a minulé úterý neběžel webserver vůbec od rána do večera... Je to dobré tak na testování, ale vážněji zamýšlený web bych tam nedával.

0