Autor Zpráva
Marek Sklenka
Profil
Potrebujem čo najrýchlejší webhosting pre WooCommerce: 200 produktov, návštevnosť 500 ľudí denne. Vyššia cena nie je problém, ak to pomôže. Teraz platím 5€ mesačne, ale kľudne by som dal aj 50€, ak to naozaj pomôže.
TheEilag
Profil
Dobrý den,

přiznám se, že vlastní zkušenost s provozováním WooCommerce nemám.
Možná bych ale mohl doporučit Wedos... Je docela rychlý a má velmi nízký počet výpadků.

S pozdravem
TheEilag
Kajman
Profil
Osobně bych wedos na web, který vydělává peníze, nedoporučoval. Právě pro vícehodinové výpadky jsme před pár lety tamní VPS služby opustili.
Tomášeek
Profil
TheEilag:
Jak můžeš doporučit konkretni hosting, kdyz neznáš dotazovanou službu (obecně náročnost a specifika CMS, pluginu, ...).

Je wedos jediny spolehlivý? Naopak, ze zkušenosti vím, ze v případe potreby je komunikace u hostingu (nikoliv VPS, tam komunikaci nečekam) ze strany wedosu tristní, skoro az arogantní (aktuálne tam uz zádné projekty nenam).

Výpadky, jak píse Kajman, byly u VPS pravidelne.

Jiné zavedené hostingy (z hlavy me jich napadá 5, 6), jsou pomalé? S výpadky?
TheEilag
Profil
Jen jsem konstatoval, že by se mohl na Wedos podívat, nikde netvrdím, že si tam má dát WooCommerce.
Spolehlivých hostingů je celá řada, já zmiňuji Wedos, protože s ním mám částečně zkušenosti a používá ho hodně lidí, které znám.
Samozřejmě, že je vždy třeba se podívat, zda mi bude hosting vyhovovat. Možná s ním někteří nemají dobré zkušenosti, ale já mám s nimi docela dobré.
Rozhodně je Wedos spolehlivější než Banan.
Chamurappi
Profil
Reaguji na TheEilaga:
Spolehlivých hostingů je celá řada, já zmiňuji Wedos, protože s ním mám částečně zkušenosti
Jaké konkrétně zkušenosti? Každé hodnocení musí obsahovat ověřitelné údaje o svém autorovi.
TheEilag
Profil
Velmi rád doplním zkušenosti.
S jedním kolegou provozuji na Wedosu službu na instalaci fóra systému phpBB a funguje docela dobře. Další kolega provozuje na Wedosu menší sociální síť a zatím to funguje bez problémů.

Vzhledem k faktu, že mám převážně dobré zkušenosti s Wedosem a vím, že na Wedosu fungují i internetové eshopy, a podobně, doporučil jsem jej tazateli jako jednu z variant. Je zcela na něm, zda si daný hosting vybere, či nikoliv.
Pokud je mi známo, uživatel se tázal čistě na doporučení.

Důvod ke k nedoporučení je v souladu s tímto vláknem a mimo jiné i z oblasti nefunkčností redakčních systémů.

0