Autor Zpráva
HHPZ
Profil
Zdravím!
Chci vyměnit webzdarma, abych mohl mít doménu druhého řádu a bez reklamy, jinak jsem u nich spokojený. Potřebuju něco hodně podobného, ať se nemusím učít hromady nových věcí a nemusím nic moc předělávat. První rok by mi mělo stačit 100-200 MB. Velký problém ale vidím v trafficu, potřebuju nejméně 15GB na měsíc. Chtěl bych to mít na *.com. Celková cena za rok by neměla jít příliš přes 1000Kč, je-li to možné. Hledal jsem všude možně, ale mám pocit, že za ty peníze toho moc neseženu.
Můžete mi prosím něco poradit?
halogan
Profil
webdum, ceskyhosting.
HHPZ
Profil
Halogan -> Díky za skvělé tipy!
Hodně dobře vypadá webdum - balíček Interpack. Je to fakt tak dobrý, jak se zdá, nebo je tam v tom nějaký háček?
halogan
Profil
Nevim, zkus hledat tady, prakticky vyzkousen mam jen ceskyhosting
Richi
Profil
Nebo zkus pes.cz a Dohodahosting
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Mrkni na G-hosting.cz - hostingová verze "Standard1"...
Dodo
Profil *
Celkem spolehlivý je INTERHOSTING.CZ, hostujeme tam 5 webů. Můj kamarád tam má např. http://www.waterboss.cz a www.waterfilter.cz nebo www.mtsolution.net
Ondori
Profil *
Zkus se podívat na CZ-Hosting, za 599 Kč mají 500 MB a neomezený trafic. Navíc registraci nebo prodloužení .com domény dostaneš k tomuto tarifu zadarmo.
Martin Kuželka
Profil
Ondori: Davide, nemělo by to spíš být za 599 Kč máme?
McGayver
Profil *
Tak jak tak na to koukam tak ***** rulezzz (tu ma stranky)
za 900 rocne (75*12) nabizi 3GB prostor, neomezenoej traffic, php, mysql samozdrejmosti
proste parada, jen by me zajimaly nejaky ohlasy jestli nekdo nevite
McGayver
Profil *
to nemuzu napsat ***** ???
Anonymní
Profil *
a co www.gigaserver.cz tam mas za 50 Kc / mesicne 1 GB prostoru bez omezeni traficu
Anonymní
Profil *
www.station.cz, maji tam taky za 50 jedno giga
xser
Profil *
http://www.google.com/search?sourceid=navclient&hl=cs&ie=UTF-8&oe=UTF- 8&q=nejlevn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD+webhosting
jozob
Profil
McGayver
Cenzúra zo starších dôvodov...

HHPZ
Hosting, ktorý doporučil Richi, teda Forpsi (bývalý pes.cz) osobne nedoporučujem. Mám s ním skúsenosti a celkovo sa mi nepáči chod. Je to podľa mňa dané tým, že majú veľa zákazníkov a to sa asi ťažko ustriehne.

Dobré vyzerá ceskyhosting, mne sa veľmi páči mediahost.sk
maňas
Profil *
zkus napsat na hukot@hukot.cz - da se s nima dobre smlouvat o cene a o tom co potrebujes, naprosta pohoda... ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0