Autor Zpráva
danaceks
Profil
Dobrý večer (spíše noc), mám v plánu od WEDOSu kvůli nefunkčnosti databázi a neochotné podpoře migrovat k OneBit HOME. Ten sice má skvělé služby a ochotnou podporu, ale strašně vysoké ceny. Doporučili byste mi někoho jiného (ideálně s větším úložištěm a nižší cenou), kdo by se v toto OB vyrovnal?
Díky
Tomášeek
Profil
danaceks:
Nechci se vyjadřovat k OneBitu jako takovému (jsou tam věci, které mi vadí, ale tobě by možná nevadily). Ale fakt ti přijde drahá služba, která je stabilní a stojí 23/55 korun za měsíc, podle toho, jaký tarif zvolíš? Levnější než 20 korun měsíčně, to už by muselo být snad jen gratis. A jestli platím 10, 15 nebo 25 korun je mi fakt buřt.
danaceks
Profil
Myslím levněji než těch 55. A co by teoreticky mohlo vadit?
Tomášeek
Profil
danaceks:
Mě osobně vadí jejich administrace, nutnost povolovat IP adresy pro přístup na FTP, neintuitivní rozhraní. Naštěstí je nevyužívám a nemusím se tím prodírat tak často.

Potřebuješ ten tarif za 55 korun, nižší ti nestačí? I kdyby, jsou to dvě piva měsíčně, to je v pohodě, ne? Hostingů je spousta, některé jsou dost známé, jmenovat nebudu, zkušenost s nimi osobní většinou nemám. Osobně bych se vykašlal na řešení drobných a šel po referencích, dostupnosti, atp.
danaceks
Profil
Dobře. A co Active24? Jaké máte zkušenosti?


IP adresy jsou z bezpečnostních důvodů. Lze je autorizovaným požadavkem zakázat úplně.
Tomášeek
Profil
danaceks:
Já osobně nehostuji nikde nic (vlastní servery), ale ta velká čtyřka je asi Active/Onebit/Forpsi/VasHosting. Projdi si parametry, reference, atp. a vybírej podle toho, ne podle toho, jestli je některý o pětikorunu měsíčně levnější nebo dražší.

Wedos je nejlevnější, ale už zdaleka ne nejlepší (zdá se mi, že nabrali zákazníky, jméno a začali na to kašlat). Některý méně známý hosting bude levnější, ale otázka, jak stabilní a jestli tu bude za rok, dva, pět.
danaceks
Profil
Dobré. Díky. Kdyžtak se ozvu...
danaceks
Profil
Co se týče WEDOSu, taky mám ten dojem.
Takže jsem si je prošel. Více než těch 55 Kč/m+D si ale dovolit nemůžu:
Forpsi - jsem závislý na subdoménách, 5 je žalostně málo;
Váš hosting - 1500MB je taky málo

0