Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, chci se optat, již máme od CZ.NIC Auth-ID, není problém u nového hostingu zažádat o převod ze starého hostingu, problém je,
že říkejme mu známý neví jaký měl email nastaven u stareho hostingu/registratora, což je docela podstatný problém,
jelikož nový hosting zasílá jestě dodatečný autorizační email a pokud ten se nepotvrdí, a to je má otázka, co se stane?
Doména zůstane na starém hostingu beze změn nebo se někde zablokuje a bude problém?

Děkuji za radu někoho znalého s přesuny domén. Děkuji moc
Ikki
Profil
Nic se nestane. Doména zůstane tam kde je "zaparkovaná" a tím to končí. Pokud s tím kódem nic neuděláš, automaticky expiruje. Každopádně pokud nemá přístup k mailu tak je zbytečné vůbec o daný kód žádat, ne?

Nicméně je ještě varianta (např. U Wedosu mi bylo vyhověno), že si podpora zaslala heslo k sobě a přeposlala mi ho do chatu. Samozřejmě jsem byl přihlášen ke svému účtu a ověřen prostřednictvím aktivit IP adres.
robbie
Profil
Ikki:
Díky moc, zkusíme to, nicméně, to je tak , když si někdo nechá něco někde zprovoznit, nezajímá se o nic a pak kouká. Taky myslím, že to nedotáhnem do konce, ale zkusíme to. Děkuji ještě jednou.
Keeehi
Profil
robbie:
Základem je podívat se, kdo je vlastníkem domény. Pokud je to on, tak je docela slušná šance že tam má nastavený některý ze svých emailů. Pokud je tam někdo jiný, tak to může být slušný problém. Pokud spolupracuje, tak ok a kód ti přepošle. Pokud ne, tak pak to jde jedině přes soud.

0