Autor Zpráva
Pavlínka
Profil
Zdravím,
hledám hosting s pořádným dedikovaným serverem, bez limitu na internet a alespoň 1GB linkou...
dlouho jsem byla u hukot.cz ale jejich net kolísal a v špičce jsem byla ráda za 100Mbps i když jsem si připlácela za 1000Mbps...
přesedlala jsem k Wedosu... tam jsem byla spokojená, než se pokakal disk a podpora horší než prát v neckách... technik komunikuje jen skrze email a má i 6-12hodinové mezery v odpovědích (kdy i po 4 dnech není problém odstraněn)

děkuji za zkušenosti :)
ProbablyYes
Profil
Ahoj, musí se jednat o českou společnost? Neměcký Hetzner nabízí velké množství konfigurací, 1Gbs linku a neomezené připojení. Za mě sice pouze zkušenost pár let, ale dobrá.
Pavlínka
Profil
vypadají dobře, vyzkouším děkuji
Beavis
Profil
Ahoj,

taky mohu doporučit Hetzner, provozuji tam cca 3 roky dedikovaný server a jsem naprosto spokojen.
mavericknet
Profil
Beavis:

Ahoj,

proc Hetzner? Nic horsiho snad neni.... Prectete si par recenzi.... Pokud chcete kvalitni dedikovany server dle vasich pozadavku, zkuste mi napsat na mx8@centrum.cz
Beavis
Profil
mavericknet:
Nevycházím z recenzí, ale ze svých několikaletých zkušeností. Mají super friendly a ochotnou podporu, která reaguje rychle na všechny požadavky, různé typy DS - není tedy problém si vybrat konfiguraci dle potřeb pro dané účely a mají moc hezké uživatelské rozhraní. Tazatelka se ptala na zkušenosti a ne na recenze, proto jsem připojil své; avšak s tvrzením, že "nic horšího snad není" si dovolím nesouhlasit. :-)
mavericknet
Profil
Beavis:

S tim nemuzu uplne souhlasit. Je to asi individualni. Do vetsiny serveru, alespon tech levnejsich pouzivaji neserverove komponenty (disky, pameti) proto maji nektere servery tak levne na ukor kvality HW. Nekteri nasi klienti tam meli servery a pomerne dost casto odchazeli disky. To ze maji hezke uzivatelske rozhrani je sice pekne, ale o kvalite sluzeb to moc nerekne. Mozna mas stesti na server, ale obecne rezence nemaji nejlepsi. Spolupracuji s ruznymi DC v CR a vetsina z nich ma stejny nazor na jako. Takze to neni jen muj nazor nebo moje spatna zkusenost.
Vetsina lidi co tam maji server, tak je to prave kvuli cene, stejne tak jako vetsina lidi ma hosting prave u wedosu :)

0