Autor Zpráva
gorilla
Profil
Dobrý den, hledám nějaký freehosting klidně i s vloženou reklamou, který by mi umožňoval zveřejňovat erotický obsah a neměl časté výpadky. Zkoušel jsem hostovat u infinityfree, ale tam mě zhruba po 20 hodinách zablokovali právě kvůli erotickému obsahu. Po tomto jsem si začal pozorněji číst podmínky služeb a zatím jsem nenarazil na nic, co by umožňovalo zvěřejňování erotického obsahu. Před časem jsem podobný projekt provozoval na Wedosu na jejich miniwebu, kde toto bylo možné, ale ten už zrušili. Další podmínkou je, aby hosting podporoval doménu .fun, zejména v česku jsem narazil na několik freehostingů, které neumožňují hostování pro tyto domény.

Co se týče parametrů, nepotřebuji nic náročného, mám tam jen pár html souborů, takže php ani mysql nepotřebuji.

Jak už mohlo vyplynout z úvodu, hostoval jsem u infinityfree, takže se nebráním hostingům v zahraničí. Dokázal by mi někdo poradit?
Anonymouz
Profil
Mrkni na podmínky github-pages, jestli jim vadí obsah pro dospělé. Jinak by to splňovalo to, co požaduješ (pouze pár html/JS souborů bez PHP s vlastní doménou).
Volodymyr
Profil
Zkuste Hosting Hostia, jsou přizpůsobeny tomuto druhu stránek a obsahu.

0