Autor Zpráva
Maxus
Profil
Jaky vas nazor na sdileny hosting ?

S hosting servisem mam skusenosti od roku 2000, ale nekdy jsem ne mel hosting v CR.
Vetsinou v USA. Mel jsem vlastni server a taky sdilene hostingy.

Ted mam tady webshop a musim mit hosting v CR kvuli rychlosti.
Mam ceskeho hostera ale obcas ma stranka otve re az po 30 vterinach... Stane se to zridka... asi par krat za tyden, ale ja mam zakazniky na strankach a pro mne to znamena ze zakaznik to cekat ne bude.

Hoster rika ze pokud ja mam sdileny hosting - ne muzu chtit od nich ze budu mit stehnou rychlost, protoze tam jasou jine zakazniky ktere obcas pretizi server. A pokud ja chci kvalitny hosting - musim obstarat dedikated server.

Podle mne jeto kravina. ja mam shruba 100 unikatnich zakazniku denne. Maximalme 300, pokud tam bezi nejaka reklama. Kvuli takove zatezi ne musim mit vlastni dedicate server!

Chci vedet vas nazor.
Pouzivam Zen-cart software. PHP+MySQL.

Maxus
mat
Profil
názor na sdílený hosting - co bys rád slyšel? Prostě to tak je, máš vymezený virtuální server společně s mnoha a mnoha dalšími, občas prostě musím přenést přes srdce, že "to" jede pomaleji než jindy. I já mám shop, i já leckdy řeším tenhle problém, třeba si tohle přečte můj webhoster a nabídne mi nějakou akci na dedikovaný server... ten bude stejně jednou nutností...
Maxus
Profil
Ja ctu na forumu uzivatelu Zenacard a te rikaji ze jim staci virtual hosting.

Asi proto ze maji hostery, ktery maji nejaky klaster hosting
a ne jeden nebo 2 servery jak mel muj predchozi hoster 8)

Ale pockame co reknou ostatni.
Sasa2002
Profil
maxus: Chci se zeptat kde hostuješ? A co sdílet třeba celý server s 3ma lidma? Tady http://www.flyweb.cz/index.php?str=d_servery za celkem slušné ceny můžeš mít server sdílenej hosting.

A Flyweb ti můžu doporučit. Mám s nima dobré zkušenosti.
Maxus
Profil
Dekuji.. budu o tom uvazovat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0