Autor Zpráva
Paja
Profil *
Nemáte někdo zkušenosti s těmito hostingy?
K isol jsem tu nějaké reference našla, ale k cz-hosting vůbec nic, adresa je http://www.cz-online.com/domeny-webhosting/

Jde mi o umístění malého webu (do 50MB), ale potřebuji Mysql, pokud tedy víte ještě o něčem levném poraďte :-)
David Netolický, CZ-Online Webdesign
Profil *
Dobrý den,

děkuji za upozornění ohledně referencí. Tento nedostatek jsme napravili a seznam vybraných referencí naleznete na adrese http://www.cz-online.com/domeny-webhosting/reference-webhosting/ i s počtem hostovaných domén.

Přeji hezký den,

David Netolický
CZ-Online Webdesign
www.cz-online.com
Anonymní
Profil *
Cz-online to tu hezky spamuje, Paja bude asi taky Netolický (ten smajlík úplně na konci je takový nucený).
Navíc byl tenhle hosting ještě před pár měsíci děravej jak řešeto (společně s Ibou), půlka véčkařů z průmyslovky znala jejich centrální dva roky neměněné heslo (tuším šest číslic) a vybíjela si na jejich klientech svůj morbidní smysl pro humor - a nikdo si toho do teď pořádně nevšimnul...
Paja
Profil *
No tak to jsi mě naštval(a) vážený anonyme, já nejsem Netolický, ale jmenuji se Patricie Scavinová a můžeš mě kontaktovat na tel.č.603231808 frajere:-))))))))))

Narozdíl od tebe se umím podepsat, chtěla jsem poradit a jak koukám tak jsem narazila jen na nějakého zakomplexovaného člověka.......:-(((((
Tomik
Profil
Anonymní & Paja
Hodně OT (off-topic):

Ha, dobrý způspb seznamování, až budu po některé chtít tel. číslo, prostě ji nařknu ze spamování... :)

Jinak raguji na Paju:

Zkus http://www.xhosting.cz/webhosting-tarify/ (XHOSTING -> tafir FREE) jede tam jedna moje zakázka a jak se zdá vše bez problému.

Jinak další hostingy, se kteréma mám dobré zkušenosti:

[url=http://tojeono.cz
]http://tojeono.cz
[/url]
http://hosting.blueboard.cz/
Paja
Profil *
Tomiku díky, jdu tam juknout, smajlíka vynechávám, aby to zase nepůsobilo nuceně.
Paja
Profil *
Tak ten xhosting asi ne, mám vlastní doménu, web je na té doméně dlouho zaběhnutý. To placený už je potom zbytěčně velký a dražší než konkurence, další dva weby hostuju na webdum a jsem spokojená, ale na toto jsem chtěla něco opravdu menšího a hodně levného.
Blueboard tuším nemá Mysql a tojeono je drahý:-(
David Netolický, CZ-Online Webdesign
Profil *
Dobrý večer,

rád bych Vám nabídl si náš hosting vyzkoušet. Nabízíme zákazníkům 30-ti denní garanci na vrácení peněz za hosting, pokud nejsou spokojeni. Rád bych Vám nabídnul trochu obrácenou garanci ... pokud byste měla zájem, poskytneme Vám hosting Vaší domény na těch 30 dní zdarma, pokud s ním budete spokojená, hostingový program si pak můžete (ale nemusíte) objednat. Pokud byste spokojená nebyla, můžete doménu kdykoliv převést.

K příspěvku onoho anonymního pisatele. Jsem otevřen diskuzi na jakékoliv téma kolem našich služeb, ovšem uvítám, když vím, s kým diskutuji. Musím přiznat, že v době, kdy byl náš server hostován a spravován zmiňovanou firmou IBA v Chomutově, před rokem a půl, zjistili jsme závažné problémy kolem bezpečnosti serveru. Před rokem a půl jsme změnili jak firmu pro housing serverů, tak administrátora serveru a problémy jsme vyřešili. Našemu administrátorovi důvěruji a věřím i našim službám, proto jsem ochotem Vám nabídnout bezplatnou 30-ti denní lhůtu na vyzkoušení.

Pokud anonym má jakékoliv informace o problémech serveru během správy předchozí firmou, nebo jakékoliv další informace, velmi rád si s ním pohovořím a vyslechnu si jeho připomínky. Napsat mi můžete na adresu david.netolicky@cz-online.com.

Pokud byste měla o naše služby zájem a měla zájem využít nabízenou beplatnou zkušební dobu, můžete mne kontaktovat na emailové adrese david.netolicky@cz-online.com nebo telefonním čísle 777 849 564.

Přeji příjemný večer,


David Netolický
CZ-Online Webdesign
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0