Autor Zpráva
Thomas99
Profil
Mám zkušenosti jen s freehostingem a zatím malé. Jak je to u placeného hostingu. Vím že výpadky serveru jsou všude. Plánované výpadky rovná se dají mi zprávu dopředu. Co neplánované výpadky dozvím se o nich až po nebo nexistuje něco- prográmek co by mi dalo zprávu (online) na email nebo i mobil že server nefunguje.

Díky
Marty
Profil
Existuje web mereni-dostupnosti.cz, který ti po zaregistrování bude kontrolovat web a popřípadně ti zašle email. Pokud je výpadek delší, měl by ses o něm dozvědět také od admina (slušnost se omluvit).
jozob
Profil
ad platený hosting: Od plateného hostingu môžeš očakávať skutočne viac. Ale musíš si vybrať kvalitný hosting, pretože je niekoľko hostingov, ktoré sú na tom horšie ako tie zadarmo...

ad dostupnosť: Ja osobne mám na hostingu celkom prepracované grafické štatistiky (aktualizované 1x/hod).
premek
Profil *
Ad mereni dostupnosti (z jedny diskuze):

(12.01.2006 18:06:42)
Omlouváme se všem za dnešní cca hodinový výpadek. Nebyla to naše vina, ale chyba v serverovně. Všem klientům se omlouváme.

(12.01.2006 19:34:31)
Jaký vliv to má na dostupnost? 100% by na té ikoně asi být nemělo, když to hodinu nešlo a stále nejde..

(12.01.2006 21:13:16)
Český hosting oznámil tohle: [12.1.2006] Výpadek proudu v serverovně V serverovně společnosti Casablanca INT, našeho poskytovatele připojení, dnes kolem 16:30 došlo k výpadku proudu, výpadek nebyl pokryt záložními zdroji el. energie. Servery byly od 17. hodiny postupně uváděny do provozu a v současné době (18:15) jsou všechny webservery a databázové servery v provozu. Na většině serverů probíhá na pozadí resynchronizace RAID polí, což může negativně ovlivnit jejich výkon.

(13.01.2006 02:28:13)
Bohužel, server na měření dostupnosti(hlavní server) je také u casablancy. :-(


:-D))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0