Autor Zpráva
japlavaren
Profil
ide upload cez ftp??, nejak mi to nechce ísť
jozob
Profil
Nemajú support?
Anonymní
Profil *
jozob: uz me docela stves, informacni hodnota tvych prispevku (nerikam vsech) moc valna neni.
japlavaren: http://www.host.sk/faq/?section=ftp jestli nejde, tak pockej, treba jim to zrovna nejde
Dero
Profil
Anonymní: Nemůžu souhlasit, myslím si, že zde je jozobův příspěvek zcela na místě. Takové dotazy na toto fórum vůbec nepatří.
jozob
Profil
Anonymní
Čo takto neskrývať sa za anonymitu?

A bola to normálna otázka, či host.sk má support. Také veci sa najskôr riešia tam. Ale host.sk nepoznám, preto som sa opýtal.

A čo sa týka tých príspevkov, snažím sa. Budem si dávať pozor.
jozob
Profil
Dík Dero
Anonymní
Profil *
Takze.
Pokud sem otazka nepatri, ma se bud smazat nebo ignorovat. Je to blba otazka, ale jozobuv dotaz je blby uplne stejne. Odpoved na obe otazky jsou otazkou nekolika kliku.
Mno, myslim ze je uplne jedno jestli do jmena nevyplnim nic, Karel Novak, Antonin Novotny nebo jozob.
jozob
Profil
Anonymní
Mno, myslim ze je uplne jedno jestli do jmena nevyplnim nic, Karel Novak, Antonin Novotny nebo jozob.
- Nesúhlasím. Jozob, Dero alebo Karel Novak je určite unikátnejšie pridelenie mena ako Anonymní. A povedal by som, že možno si registrovaný, ale radšej sa skryješ za anonymitu (môžem sa mýliť, ale je to možné).

Ešte k tej informačnej hodnote: uveď konkrétny príklad.

Myslím, že na túto diskusiu nepatria konflikty. Pokiaľ máš s niekym problém, skús ho riešiť inak. Tvojho príspevku by som si určite vážil viac, keby si mi slušne napísal, v čo Ti vadím.

Tento konflikt je absolútne zbytočný.
Anonymní
Profil *
jozob:
1) Mylis se.
2) Dik Dero.
3) Je. Koncim.
Martin Kuželka
Profil
Milý Anonymní,

příspěvek, který přidal Jozob, mi připadá naprosto na místě. Kdo jiný než provzovatel služby může líp vědět, jestli jim jde FTP... takže klid.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0