Autor Zpráva
Voyeur
Profil *
chalosi poradte pls najlepsi slovensky(pripadne cesky) hosting s najlepsim pomerom cena/vykon:

moje poziadavky su:
-domena ".com"
-priestor min 1000 MB
-(relativne) neobmedzeny traffic
-php
-mysql
-ftp pristup
-cena domeny cca 150-200 Sk/rok
-cena hostingu do 150Sk mesacne - vratane DPH(viac za taku srandu nie som ochotny zaplatit)

osobne by mi nevadila ani ceska webhostingova firma(banan.cz vizera dost dobre cenovo) ale neviem jak to funguje s platbami z SK->CZ, ci by si banka neuctovala nejake transakcne poplatky a ci by sa hosting potom moc nepredrazil.
Marty
Profil
Ze slovenských hostingů znám akorát http://mediahost.sk/ . Vypadají ale seriózně a mají vše co potřebuješ. Doména je sice dražší, ale hosting vyjde zase levněji.
Tomtomas
Profil
Myslím, že se stačí jen trochu rozhlédnout kolem a hned najdete plno zajímavých nabídek:)

Co se týče mých osobních stránek, zůstávám věrný českému Onebit.cz (1000 MB / MySQL / 80 Kč). Dál byste se vlezl např. do programu Modrý u Blueboard hostingu (1000 MB / MySQL / 95 Kč).

Pokud ale nemáte možnost platby u české banky (popř. hostér nemá účet na Slovensku), dívejte se hlavně po slovenských firmách. Co vím, z Česka na Slovensko jsou poplatky od 50 Kč (ČS->SS), jinak od 200 Kč výše za mezistátní transakci.

Ze slovenských by byly vhodné pro Vás např tyto:
- Webhosting Inet (virtuální hostér u zaběhlé firmy yegon.sk); vypadá velice pěkně s velice zajímavou nabídkou (1500 MB / 99 Sk)
- WebSupport, tam by to ale s těmi 1000 MB vyšlo dráž
- nekterý z rodiny Tripsoft - Superwebhosting, Hosting 1 atd. (1500 MB / 111 Sk)
- Ronet (2000 MB / 120 Sk).

Jinak b-a-n-a-n-c-z je na české poměry velice kontroverzní firma s místy "zvláštními" praktikami vůči konkurenci i zákazníkům, ale jelikož nejsem jejich klient, nepřísluší mi ji hodnotit.
Anonymní
Profil *
www.network.sk
jozob
Profil
Voyeur
Doporučujem podobne ako Marty mediahost.sk. Konkrétne pre Teba by bol optimálny asi tento balíček.

Je to seriozná firma, s adminom sa dá vždy dohodnúť.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0