Autor Zpráva
Tiko
Profil *
Ahoj mám zaregistrovanou doménu na pipni, ale jelikož mi ji z mě neznámého důvodu zablokovali potřebovala bych ji zkusit převést někam jinam, ale chtěla bych zatím free hosting. Můžete mi něco poradit? Všude totiž píšou o free hostingu a registraci domény u nich, ale tu už já mám. Díky.
los_adios
Profil
Pokud sis nějaký freehosting vyhlédla, tak jim pošli e-mail, kde můžeš popsat svou situaci, oni Ti určitě poradí...
Tiko
Profil *
Právěže ještě nevyhledla :)
Timy
Profil
Tiko
http://www.flyweb.cz/index.php?str=t_mini jsem tam taky a nemám problémy. Ale nesmí ti vadit poněkud menší diskový prostor.
tonyk
Profil
Pokud to máte na Pipni, tak s velkou pravděpodobností bude registrátorem Forpsi. Takže až si vyhlédnete nový hosting, tak stačí přihlásit se na Váš učet u registrátora a změnit name servery z ns.pipni.cz na name servery nového poskytovatele hostingu.
Tiko
Profil *
nad FLYWEBem jsem začala uvažovat a jsem ráda, že zrovna ten jsi mi Timy doporučil,
TONYK: jak poznám jestli je to forpsi?
tonyk
Profil
Zadáš doménu do následujícího formuláře:

http://www.nic.cz/prohlizeni/prohlizeni_domeny.php
Richo
Profil
Timy
Jsem začátečník a taky se dívám jak zaregistrovat doménu .cz a kde ji umístit. Na FLYWEBU je cena uvedená i s DPH - to se jinde nevidí, ale v informacích je u domény .cz uvedena cena registrace 650,-Kč a prodloužení na rok dalších 650,-Kč. Mám tomu rozumět tak, že za první rok provozu domény zaplatím 1300,-Kč? Nebo to prodloužení je pak na druhý a každý další rok?
Timy
Profil
Richo
No já nevím jak ty, ale já tam vidím registrace 0,- :o). Za současného stavu zaplatíš za každý rok 650,- i za ten první.
Richo
Profil
Tak to zkusím. Dík.
Richo
Profil
Tak to nezkusím. Mám něco kolem 2MB. Dá se to na FLYWEBU zaregistrovat a pak přesunout třeba na www.hostingzdarma.cz? A co stojí takový přesun?
Timy
Profil
Richo
No na hostingzdarma si musíš koupit doménu přímo u nich, jinak by zbankrotovali... Ale můžeš si samozřejmě vybrat jiný hosting
Tomáš Domanik
Profil
V CR je cca 14 registratoru a na kterhokoliv muzes svoji domenu kdykoliv prevest.
Nekteri ale vyzaduji za prevod domeny nejaky poplatek nebo alespon prodlouzeni domeno o dalsi rok.
Kombinaci techto je napr forpsi kde domenu .cz prevedes zdarma ale za prevedeni jine domeny pozaduji prodlouzeni o jeden rok.
Vzhledem k tomu ze forpsi je jeden z nejlevnejsich registratoru neni to zas az tak hrozna vec.
Formular na prevedeni domeny k forpsi najdes zde
Richo
Profil
Nakonec jsem se zaregistroval přímo na tom HOSTINGUZDARMA. Četl jsem tu na ně celkem dobré ohlasy, tak uvidím. Dík za rady. Mějte se.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0