Autor Zpráva
ronan
Profil
Dejme tomu, že uvažuju o tom, založit si blog, chci na něm mít redakční systém (začal jsem experimentovat s textpatternem), ale nechci za něj (alespoň zatím) nic platit. Řešením by mohl být účet na bloguje.cz, ale to z různých důvodů nechci.

Takže mi prosím zkuste odpovědět na otázku v úvodu:o.
Ivorius
Profil
Každopádně textpattern je zdarma a hostování na ic také,ne? Tak to zkus a uvidíš sám.

Já jsem začínal na webzdarma, ale po čase jsem zjistil že mi to nedostačuje a tak jsem si zaplatil za cca 400 doménu a hostingzdarma.
Marty
Profil
Ono obecně freehostingy nestojí za mnoho. Nejlepší jsou asi ic.cz a webzdarma. Na webuzdarma mám weblog, ale výpadků je v poslední době nějak moc. Na ic.cz mi zase vadí nevzhledná reklama.
ronan
Profil
Ivorius
No, já to zkouším:).. Nerad bychse ale, až to začne někdo číst, dočkal nějakého nemilého překvapení:))
samlep
Profil
Já doporučuji IC.CZ
miroslav-vano
Profil *
Ja wz.cz a ic.cz nedoporucujem na nic je to shitny server najlepsie free hostingy su www.wz.sk a www.host.sk

to boli hostingy ktore som vyuzival este pred tym ako som presiel na svoj hosting

________________________
http://vano.blogdon.net/
Martin Kuželka
Profil
miroslav-vano: už jsem ti jednou psal, že nemáš vkládat podpisové odkazy do příspěvky. Tak to, prosím, nedělej.
miroslav_vano
Profil
pozri si kedy som pisal ten prispevok...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0