Autor Zpráva
Aleš Náprstek
Profil *
Dobrý den,

řeším tu problém kam umístit prezentaci a po dlouhém váhání mi vyšli dva nerozhodní soupeři a ke komu se tedy mám umístit? :-)

Děkuji předem za jakékoliv ohlasy.

Aleš Náprstek
jersywoo
Profil *
Mám dobré zkušenosti s Českým hostingem.
jamyz
Profil *
hostuji 6 domen u onebit.cz vice jak pul roku a maximalni spokojenost. Admini jsou velmi vstricni a odpovidaji temer okamzite. Kladne bych ohodnotil hlavne dostupnost a rychlost serveru. A mezi sluzbama me osobne naprosto nic nechybi :)
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Dobrý den,

protože patřím k Českému hostingu, tak bych Vám rád doporučil Český hosting. Snažíme se poskytovat služby na co nejvyšší úrovni. Osobně se znám s lidmi z Onebit.cz a vím, že se k hostingu přitupují podobně jako my. Volba bude pravděpodobně pouze na Vás. Budu samozrějmě potěšen, když zvolíte Český hosting.
Tomtomas
Profil
Ve vašem případě bude řešením volby asi pouze převaha osobních sympatií k té či oné firmě / nabídce. V každém případě dle mě ani v jednom případě nebudete rozhodně litovat peněz. Z osobní zkušenosti můžu prohlásit, že obě firmy co do kvality a spolehlivosti služeb i komunikaci se zákazníky patří ke kvalitnímu jádru hostingových provozovatelů u nás.

Já mám stránky právě u Onebit.cz a jsem se službami opravdu spokojen (zvlášť co jsem slyšel mnohé horší zkušenosti s jinými firmami), až si myslím, že cenovou nabídkou se Onebit zcela zbytečně podhodnocuje:)). Vizte též podobné ohlasy na tomto fóru (vč. asi 2 mých). Osobně znám též lidi (+ dosti kladných ohlasů nejen na tomto fóru), co hostují u Českého hostingu a ti taktéž na poskytovatele pějí chválu.

ČH se dnes řadí ke středním až velkým poskytovatelům, Onebit je mladší a patří k dobrým , zatím spíše menším firmám. Na ČH se mi líbí zajímavá jednotná administrace, ale i u Onebitu lze všechny podstatnější nastavení provést přes web. Co by se nejen Onebit mohl přiučit, je ukázková transparentnost ČH (např. fotky serverů, výpadky, záměry do budoucna, aktuální dění, možnost komentářů na webu). Na druhou stranu Onebit též vždy na webu informuje o případných (velmi řídkých) odstávkách a skoro na každý měsíc vymýšlí zajímavou akci.

Hodně spokojenosti s vybraným poskytovatelem.
Maxus
Profil
Nemam dobre skusenosti s http://www.cesky-hosting.cz/
Je to pretizene a bude to za tvoe penize
Pokud je to pomale - reknou te ze nejsi tam sam a nekdo server pretezuje
Ale ne vedi kdo
A tim to hasne
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Je to pretizene a bude to za tvoe penize. Pokud je to pomale - reknou te ze nejsi tam sam a nekdo server pretezuje.

Ano, někdy jsou servery přetížené, což je samozřejmě tím, že se jedná o sdílený hosting. I kdybychom se nakrásně snažili, nemůžeme odchytit všechny problémy, které mohou nastat a tak se někdy stane, že někdo server přetíží. Rozhodně když se jedná o vážnější problém, vyřešíme jej rozložením zátěže na více serverů. Projekty klientů rostou a spolu s tím i zátěž. Pokud byl server v pořádku před rokem, neznamená to, že dnes ty samé projekty negenerují větší provoz. A to samozřejmě řešíme individuálně.

Ale ne vedi kdo

My zjistíme kdo způsobil přetížení a s každým to řešíme ke spokojenosti obou stran. K čemu by Vám byla informace, kdybyste věděl, že server přetížil web XY? Někdy zjištění viníka trvá déle, nevíme vždy okamžitě kdo přetížení způsobil.

A tim to hasne

Když problém vyřešíme, tím pro nás končí. Pokud by se incident, který omezuje ostatní klienty, opakoval, řešíme to přesunem na jiný server, dedikovaným serverem nebo výpovědí služeb, pokud není jiná možnost.
Grogg
Profil *
Pokud by se incident, který omezuje ostatní klienty, opakoval, řešíme to přesunem na jiný server, dedikovaným serverem nebo výpovědí služeb, pokud není jiná možnost.

Tohle není pravda, já jsem dostal 14-denní výpověď bez předchozího upozornění. Nemohl jsem tedy incident opakovat. Na nic se mě neptali - jinou možnost tedy, jak zde píšou, nehledali.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Grogg:
Můžete mi říci jaká je Vaše doména?

Podle toho co jste zde uvedl v jiné diskusi je jasné proč jste výpověď dostal:
z vysledku sledovani zateze vyvolavane Vasi domenou, bohuzel vyplyva, ze svym charakterem neodpovida moznostem sdileneho hostingu

Z toho vyplývá, že se nejedná o problém jednorázového přetížení, ale prostě nejsme schopni hostovat Vaši doménu na sdíleném hostingu. Předpokládám, že jsme Vám navrhli řešení v podobě přesunu na jiný server (ovšem za více peněz), nebo možnost dedikovaného serveru.

S přenosem 30GB denně (jak jste také uvedl) opravdu omezujete ostatní klienty. Přesto jste měl možnost se na nás obrátit a problém se pokusit vyřešit. Máme klienty, kteří tyto problémy vyřešili přepsáním kódu, omezením přístupů, stažením videí apod. Je pouze na Vás pokud tyto možnosti využijete. Jestli je nemáte, dostal jste nabídku z naší strany jak je můžeme řešit.
ben
Profil *
Mno mám hosting u cesky-hosting je to můj první hosting. Předtím jsem byl u webzdarma a ic. A kdybych nepotřeboval více místa, tak se nikam nestěhuji. Hosting mám pár měsíců a ve dvouch třech dnech je jistý výpadek. A podpora mno ptal jsem se jen jednou ale odpověď mi přišla za tři dny.
Maxus
Profil
Ted Uz je to vazne vypada blbe
Vypadek za vypadkem coz je videt tady
http://www.cesky-hosting.cz/odstavky-a-vypadky.html#144

Ted server zase offline.... sakra...
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Maxus:
Ano, to je problém, který řešíme. Potíže se serverem Kochanski jsou časté a neustále to sledujeme. Klienty budeme e-mailem informovat o situaci a o chystaném řešení.
Mára
Profil
No doufám, že se situace brzy vyřeší, já hostuji u cesky-hosting.cz cca 14 dnů a poslední dobou je dostupnost naprosto otřesná (třeba dneska pouhých 91%), což je pro mě docela nepřijatelné, tak ale nic nevzdávam a jak říkam doufam, že se to brzo vyřeší, protože sem tam šel s tim že je to kvalitní hosting a dostupnost by měla být 99.8% což je oproti současné realitě teda rozdíl!
Anonymní
Profil *
Pokud chces nejaky hodne navstevovany web, nebo s vetsi zatezi, tak rozhodne nejdi k cesky hosting. Viz
http://hardkon.net/povidka4.html
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Myslím, že bych se měl k tomu vyjádřit za Český hosting.

Server Kochanski měl na přelomu roku více problémů se zátěží, které vyvolalo cca 10 projektů, mezi nimiž byl také mujchat.cz. Všem těmto klientům jsme nabídli možnost přejít na náš program pro náročné projekty, omezit zátěž nebo 14 denní výpověď z důvodu nevhodnosti projektu pro sdílený hosting s vrácením peněz.

Nejjednodušším řešením u stránek mujchat.cz byla optimalizace zdrojových kódů. Vzhledem k charakteru aplikace byla generovaná zátěž neúměrná. Doporučili jsme pro tento projekt použít nekterý z existujících open source řešení, na kterých fungují několikánásobně větší projekty bez problémů. To mujchat.cz odmítl stejně jako placenou analýzu. Z tohoto důvodu jsme klientovi podali výpověď a vrátili poměrnou část uhrazené ceny za nevyužité období.

Ke svým klientům se chováme slušně, nikoli arogantně a výhružně. To si ovšem může každý náš stávající i budoucí zákazník ověřit osobně, zeptat se našich klientů nebo si přečíst jejich reakce na naše sluzby jak v tomto fóru, tak např. na stránce ohlasy našich klientů.
Jajjun
Profil *
Já jsem u českého hostingu asi tři měsíce a musím říci, že jsem spokojený. Dostupnost měřenou mralertem mám okolo 99.5-7 a to je podle mě dostačující. Ze začátku, první týden, jsem byl sice rozladěný tím, že denně mi stránky chvíli nešly, ale poslední dobou jsem nezaznamenal výpadek.
Když jsem zde viděl, že někdo měl denní přenos 30GB spadl mi kámen ze srdce. Minulý měsíc jsem měl přenost 5GB a říkal jsem si jestli to není moc, ale než bych dosáhl 30GB denně, tak těch svých fór budu muset mít 100.
Takže můžu český hosting jen doporučit.
Anonymní
Profil *
Podporuje Onebit Joomla, Drupal ? Cesky hosting ma problem.
DoubleThink
Profil *
Český hosting je fajn - chybí mi na něm jediná věc: možnost použít .htaccess konfiguraci. Žádat při každé změně nastavení technickou podporu je pro mě nepružné. Argument (technické podpory), že na sdíleném hostingu použití .htaccess není možné, neberu, protože u konkurence to možné je.

Kvůli tomu se zřejmě s ČH v březnu rozloučím, škoda - provoz byl bezproblémový.
quinux
Profil
Anonymní
Podporuje Onebit Joomla, Drupal ? Cesky hosting ma problem.
Joomla na onebitu běží v pohodě http://joomla.smajlici.info , drupal jsem nezkoušel.



Jak psal DoubleThink .htaccess je na ČH trochu komplikovaný, ale dá se to přežít. ČH je kvalitní hosting a nikdy jsem s ním neměl problémy. S ČH je však problém co se technické podpory týče, je totiž jen v pracovní dny a to ještě v omezeném čase. Přes vánoce prakticky vůbec. Onebit má podporu v podstatě nonstop, kolikrát jsem si s podporou psal v jedenáct večer a úplně bez problémů.
strankyMam
Profil *
Mate nekdo zkusenosti s PHP5 hostingem u ceskyhosting? Me prijde ze se mi web nacita celkem pomalu:(
Anonymní
Profil *
tak to je jasne , prechazi k onebit, Cesky hosting men stve, kvuli kazde volovine musim psat adminum, navic ten blbej .htaccess, drs,,
morce
Profil *
quinux
[url=http://joomla.smajlici.info ]http://joomla.smajlici.info [/url]

:D me to moc v pohode nepripada :D

::: Error 404: Nenalezeno :::
Je nám líto, ale požadovaná stránka nebyla na našem serveru nalezena.


ne chapu, asi uz to bylo odstraneno :D
quinux
Profil
morce
Jo, včera jsem čistil ftp, protože přecházím na nižší plán, pro smajlíky více než dostačující. ;o)
Ale joomla jede v pohodě, dám za to ruku do ohně ;o)
morce
Profil *
quinux
ne jasny, jen me ten odkaz pobavil :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0