« 1 2
Autor Zpráva
mat
Profil
Tomáš Domanik

Snáď to vyjasnuje vašu otázku.

mohl byste konkretizovat? Docela by mě zajímalo, která firma s obratem (podle Vás) stovek tisíc korun měsíčně má potřebu hostovat prezentaci za 19,- Kč měsíčně..

odpovídal jste na tuto otázku? Mě nezajímají parametry vašich hostingových programů, rád bych věděl, kdo u vás hostuje s eshopem, který má stovky tisíc obratu měsíčně
Tomáš Domanik
Profil
Tomáš Domanik

Snáď to vyjasnuje vašu otázku.

mohl byste konkretizovat? Docela by mě zajímalo, která firma s obratem (podle Vás) stovek tisíc korun měsíčně má potřebu hostovat prezentaci za 19,- Kč měsíčně...

odpovídal jste na tuto otázku? Mě nezajímají parametry vašich hostingových programů, rád bych věděl, kdo u vás hostuje s eshopem, který má stovky tisíc obratu měsíčně


Prepáčte, ale myslim že ja som na otázku odopvedal úplne korektne.
Pýtal ste sa ktorá firma ma webshop s obratom v sovkách tisíc na programe Bronzový hosting, na to som Vám odpovedal, že pre takéto prezentácie poskytujeme Platinum webhosting.
Menší webshop je možné hostovat aj na programe Stříbrný hosting

rád bych věděl, kdo u vás hostuje s eshopem, který má stovky tisíc obratu měsíčně

Ná túto otázku vám možem odpedať už konkrétným príkladom na ICQ. (ochrana klienta)
jhg
Profil *

ja doporucuji volny.cz

tak upřímnou soustrast...
mr.tee
Profil *
isol.cz.. vase nabidka vypada teda naramne!!!
Stranky co spravuju (prisel sem k hotovymu... rozlitymu mliku) maj hosting na Webyard.cz... Je mi na zvraceni kdykoliv myslim kolik tam platej (cca neco pres 500Kc bez dph za mesic, je to teda vcetne domeny ale stejne je to jak dratem do oka). achjo
Leo
Profil
http://martin.blog.lupa.cz/0602/dostupnost-my-sql-zbytecny-zalozni-mai lserver-a-jine

Leo
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0