Autor Zpráva
Rob
Profil
Úvodem malé vysvětlení: Když jsem se tady radil naposledy, tak mi šlo o malou cenu, ale teď jsou nová fakta.

Bylo by to tátovi na firemní stránky, pro mě (taky na pokusy), a na pár stránek mých známých, ale platili bychom to stejně my, takže tady byl problém s tou cenou. Ale podařilo se mi usmlouvat nový cenový limit.

Prohledal jsem co znám, něco co neznám, ale bylo mi doporučeno nebo jsem našel, ale nějak jsem nenašel co by se mi líbilo. Teda našel - pipni - ale údajně hodně nespolehlivé.

Takže co:
- velikost: 1GB by měl stačit, ale čím víc, tím líp, když bude méně, přežil bych to
- PHP: lépe by snad byla i čtyřka
- MySQL: ideálně tak 10 databází, minimálně 5, když víc, zlobit se nebudu
- FTP: nemezený přenos, specielní přístup do adresářů, min. 5 účtů, když víc, tak dobře
- Subdomény: rád bych neomezeně
- E-MAIL: hodil by se, na počtu mi ani nezáleží
- rád bych .htaccess, mod_rewrite
- traffic: nějak rozumně
- spolehlivost: no, mělo by to být spolehlivé - víc k tomu dodávat nebudu
- další: takový hračky jako SSL, Cron - neprotestoval bych, ale není to nutností
- ještě další: zálohování, statistiky, log soubory - to býva většinou, takže to snad zmiňovat moc nebudu, když nebude, sice s těžkým srdcem, ale přežiju to

CENA: ten nový limit není nic moc, ale je to lepší než před tím: max. 100Kč/měsíc

Ještě pozn.: Koukal jsem na ceskyhosting.cz. Nevypadá to nejhůř, ale rád bych věděl, jestli nemáte zkušenost, kdybych chtěl něco navýšit - třeba ty databáze atd. Vyhoví po příplatku, nebo tak učiní z dobré duše?? Jde to nějak usmlouvat??
BLASTER22
Profil
hmmm http://hosting.blueboard.cz/ ??
Rob
Profil
BLASTER22
Tak nad tím jsem ani neuvažoval. Nevypadá to špatně. Jejich politika FUP se mi velmi líbí. Vypadají přesvědčivě. Bohužel jsem se nedočetl nic o FTP.

Děkuji, pouvažuji.

Něco dále??
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Rob
Můžeš se zkusit poptat na G-Hosting.cz (napsat mail) - myslím, že se domluvíte..
Rob
Profil
To se mi o něco víc líbí ten blueboard. Ptal jsem se na ty FTP a je to taky neomezené, takže nevidím problém.

Máte s BlueBoardem někdo nějakou zkušenost??

A ještě něco dalšího??
Dero
Profil
Znám provozovatele BlueBoardu a je to férový chlap, ohledem přístupu se nemusíš ničeho bát - bohužel tam nehostuji, takže osobní zkušenosti s hostingem nemám.
ProPilot
Profil *
Tomáši, tohle tu netrpíme. Martin Kuželka
jozob
Profil
Nehostuje na BlueBoard aj JPW? A BlueBoard je tuším postavený na Nethost-e, nie?
Rob
Profil
Dero
Psal jsem ten dotaz ohledně FTP na ICQ a poznal jsem, že jejich přístup je opravdu kvalitní, taže toho se nebojím, jde mi ale o zkušenosti. O dostupnost bych se snad ani nebál, to jsem viděl statistiky. Ale opravdu by mě zajímalo, jestli není ten server nějak extrémně pomalý. Díval jsem se na jedny stránky v referencích a vypadá to s tou rychlostí dobře. Ale rád bych to měl potvrzené od někoho se zkušeností.
Martin Kuželka
Profil
jozob: ne, Blueboard není postavený na Nethostu. JPW je hostováno na xHost.cz.
Tomáš Domanik
Profil
Dobry deň,
náš hosting splnuje všetky Vaše požiadavky a niektore "hračky", štatistiky sú samozrejmosť,
po dohode je možne nastaviť aj prístup k log súborom.

Odkaz na naše stranky nájdete v infu o mne. (po kliknuti na slovo Člen)

Prajem pekný zbytok dňa.
Jeremy88
Profil
Snad vsem tvym pozadavkum vyhovuje isol.cz.
Sam tam hostuji, takze vim mohu jen doporucit. Jsem spokojen snad se vsim - rychlost, tech. podpora, sluzby, cena, kapacita ...

EDIT: omlouvam se, ale az po odeslani tohoto, jsem si vsimnul prispevku nad tim mym a te adresy, kterou ma v profilu, jedna se vlaste o stejny hosting :))
Rob
Profil
Jeremy88
No, isol nevypadá špatně, ale já se už na 99% rozhodnul pro ten blueboard. Ještě několikrát jsem se na to koukal, porovnával, přemýšlel. Prostě si nemůžu pomoct, ale abych si to rozmyslel, tak bych potřeboval velmi pádný agrument. Moje požadavky splňují a ještě o mnohé převyšují. Možná by mi o něco příjemňější byly 2GB, ale to je jediná maličkost. Jinak to je přesně to, co bych si přál. V těch výše napsaných požadavcích jsem se krotil, protože by mi bylo jasné, že ty "vysněné" požadavky by byly tak na cenu 200Kč a víc. Ale tady to je v limitu a je to úplně přesně to, co bych si přál.
Jan Bříza
Profil *
Vyzkoušejte novou nabídku NOVYHOSTING.cz

1000MB prostoru, PHP4 i PHP5, MySQL, e-maily - vše neomezeně. Cena je 999,- Kč za rok provozu, tedy do limitu se určitě vlezete a navíc nyní máme akci - 50 webhostingů na rok zcela zdarma.

www.novyhosting.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0