Autor Zpráva
00flash00
Profil
No je toto podla Vás normalne? dostal som free hosting na worldonline.sk prevadzkuju aj websupport.cz
vsetko islo v poriadku, obcas boli vypadky, a teras im vypadly dns servre kde bol aj moj web a zt vysse tyzdna mi niesu schopny tam nahodit subory proste nemam nic, vobec to nechapem, admin mi neodpisuje, je to podla mna drzost, mal som tam platene reklami, navstevnost som mal cca 500ludi na den a tzeras vobec netusím co mam robyt, na webe pise ze zalohy sa robia kazdých 24 hodín a zalohu mojho webu ma z 6.1.2006
------------------------------------
co mám podla vás robyt?
Leo
Profil
"co mám podla vás robyt?"

Pokud svuj web berete aspon trochu vazne, tak investovat neco malo do placeneho webhostingu. Leo
Martin Kuželka
Profil
Když za to máš peníze, tak jsi si to měl dát na placený hosting...
00flash00
Profil
JJ ibaze ksefty z reklamami sa mi rozbehly potom ako sa mi zvisila navstevnost, ale zase som nezarobil nejake extra peniaze zato dakych cca 500sk a mal som na tento mesiac dohodnutu reklamu za 800skk ,
no tam islo oto, ked si kuknete stranku worldonline.sk tak tam ma super ceny, tak som si povedal preco nie, kcel som mu poslat peniaze, ale kedze je cech, a nemal este ucet na slovensku zalozeny tak povedal ze mi free hosting, tak som sa potesil, ale to nieje urcite profesionalny hosting, pretoze ked mam na stranke viac ako 50 ludí, jednoducho stranku uz nenacita, to je urcite zle nastavený apache, mal tam stale výpadky, no ale toto je podla mna sila aby na hostingu mi nevedeli dat subory ani za tyzden!
00flash00
Profil
Co mám teraz podla Vás robyt? Vobec nemam tie subory vsetko .php je fuc admin mi vobec nepise uz aspon 10 dni som bez vsetkeho, je to normalne, Neviem vobec ako mam ziskat tie subory naspet, Bavilo ma to spravovat ten web, ale stavat ho znovu odznova kurv* kvoly ******* si clovek vsetko znechutí :(
jozob
Profil
00flash00
Obyčajný webmaster si web zalohuje sám. (Tým nechcem ospravedlniť hosting)

"Co mám teraz podla Vás robyt?"
No neviem, čo máš robYť, ale asi nič. Keďže Ti to dal zadarmo a vyzerá to ako na serus, teda len na nejakú vzájomnú dohodu, bez zmluvy, alebo niečo podobného, asi tomu veľa nepomôžeš. Keďže Ti admin neodpisuje, zálohy asi nemá a jeho správanie značí aj jeho postoj - vyzerá to tak, že už nechce poskytovať freehosting :-)

A pokiaľ nemáš vlastné zálohy, máš problém...

" ... si clovek vsetko znechutí :("
Mňa znechutí, keď si niekto vybíja zlosť vulgárnymi príspevkami.
00flash00
Profil
NJN tak asi mam po rocnej námahe s webom, takisto mám aj po penizoch ci uz za domenu co som zaplatil aj za reklami, takze urcite neodporucam www.worldonline.sk a takties www.websupport.cz nie vsetko co sa blistí je zlate,
sry za vulgarizmy ale dal som hviezdicku a slovo deb** nieje podla mna vulgarizmus :)
jozob
Profil
00flash00
"sry za vulgarizmy ale dal som hviezdicku a slovo deb** nieje podla mna vulgarizmus :)"
Je jedno, či je tam hviezdička, mňa vulgarizmy jednoducho znechucujú.
00flash00
Profil
Tak sory, kazdý máme svoj názor, aj tak som najstasnejsi clovek na svete ked si nieco budujete dlhe mesiace a príde jeden výpadok DNS servrou a vsetka vasa snaha je prec a nedostanete ani ospravedlnenie ani nic :(

No teras mi napisal mail vraj

čau čau,

tady máš udaje k ftp
ftp://***************
záloha se nepodařila obnovit u tvého webu, ostatní jsou už v pořádku:(

Zdeněk

jdu se zabit :(
jozob
Profil
00flash00
Čo s tým má DNS?
00flash00
Profil
No toto mi napisal pred týzdnom:

diky velkemu vypadku proudu (i presto ze nas poskytovatel ma diesel agregaty, a baterkove ups, apod). probehl tak pekny vypadek proudu, ze nam to odpalilo par zdroju v nasich RAC skrinich, a bohuzel odesel i zalohovaci server a zustal v provozu jen druhy zalohovaci, kde se archivuji mesicni zalohy, tzn co slo jsme nyni obnovili ze starsich zaloh (zacatek ledna - kolem 6.1) co neslo, jeste snad obnovime az nam vymeni na diskach elektroniku (pocatek tydne) . tzn nektere weby vam jiz nyni bezi se starsim obsahem ,...

moc se omlouvame za komplikace, ale tomudle se neda predejit
00flash00
Profil
Toto mi napisal pred tyzdnom:

diky velkemu vypadku proudu (i presto ze nas poskytovatel ma diesel agregaty, a baterkove ups, apod). probehl tak pekny vypadek proudu, ze nam to odpalilo par zdroju v nasich RAC skrinich, a bohuzel odesel i zalohovaci server a zustal v provozu jen druhy zalohovaci, kde se archivuji mesicni zalohy, tzn co slo jsme nyni obnovili ze starsich zaloh (zacatek ledna - kolem 6.1) co neslo, jeste snad obnovime az nam vymeni na diskach elektroniku (pocatek tydne) . tzn nektere weby vam jiz nyni bezi se starsim obsahem ,...

moc se omlouvame za komplikace, ale tomudle se neda predejit
jozob
Profil
00flash00
To vyzerá nejak divne.
00flash00
Profil
Tak to ano, uz teras viem povedat ze je amater, som nanho nastvatí, urcite so odomna zatoto zasluzi spamin a sms icq bombing!
A napis na ich stranke ze profesionalny hosting mi uz po dnesnom dni pripadá komický!
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Zdravím,

1) Když máte něco na čem Vám záleží na freehostingu, tak je to podle mě nezodpovědné. Pro start stránek je to jistě dobré, že dostanete něco zdarma, ale pokud už prodáváte reklamu, tak je to nezodpovědné už jen pro Vaše inzerenty.

2) Ani placený hosting nemusí být schopen zabránit tomu, že se odpálí zdroj a poškodí se disky nebo jiný HW. Obnova dat je v takovém případě komplikovaná. Za poslední měsíc jsme měli také problémy se serverovnou a každý výpadek proudu, pokud nemáte vlastní UPS, znamená riziko. Kvalitní UPS není zrovna za pár korun a na freehostingu bych ji ani neočekával, zvláště když by tohle mělo řešit datové centrum.

3) To, že někomu zaspamujete mobil, ICQ atd. je opravdu inteligentní a příjemci určitě uděláte radost. Minimálně jste se poučil a dáte si příště pozor na to kde své stránky hostujete. Tím, že budete někomu škodit nic nevyřešíte a pochybuji, že kdyby se jim povedlo Vaše zálohy získat, že Vám je za Vaše slušné chování obnoví.
00flash00
Profil
Dobre to berem ze sa im ODPAlY, ale pre taketo prípady sa predsta robia zalohy! A on proste moju zalohu nema, a to nebol free hosting, ten chlap co je admin je ties hooligans a ja som mal stranku o hooligans, tak povedal ze je super ze mi da hosting zaadrmo aj ked som mu chcel poslat peniaze, poucil som sa asi tak, ze vsetko PHP a kodovanie ktore som robyl pol roka je proste FUC, stranku som mal pol roka, takze som sa potesil, momentalne nemam ani chut robyt nieco znovu, tesil som sa zwebu ze som ludom poskytoval info , zaujimave veci a zrazu nemam nic :(
jozob
Profil
00flash00
To by som vnímal čiastočne ako Tvoju chybu. Ako je možné, že si mal web len na servri? A nachápem, prečo stále hovoríš o tých zálohach. Veď Ti jasne napísal, že boli poškodené aj zálohy a sú dostupné len mesiac staré.
00flash00
Profil
Nie to vibec tak nieje, ostatné weby maju normalne subory zo zalohy mozno den starej, iba moj web záhadne nemá zalohu, snazi sa stoho dostat takouto výhovorkou, viem urcite ze zalohu mojho webu totisto vobec nerobyl!
Sak to je uplne amatersky hosting(teras to uz viem), mal samé výpadky uz aj kvoly tomu som rozmyslal ze pojdem na ini hosting, totis to admin je mladý chlap cca 23 rocný takze na serioznost z jeho strany mozem zabudnut :(
00flash00
Profil
A hadam si nemyslis ze ja si budem kazdy mesiac stahovat web na disk, ked mam net datovo obmedzený, mam ho pomalý, a web mal cca 500mb mal osm tam aj kadeake subory, flashe, obrazky, vysse 1400obrazkou
jozob
Profil
00flash00
Web hádam tvoríš doma nie? Nepoznám človeka, ktorý by tvoril web priamo na servri. Ja by som nepovedal, že si máš sťahovať web na zálohu doma. Web jednoducho máš aj doma offline, ak ho tvoríš. Celé sa mi to zdá nejaké divné.
Dero
Profil
totis to admin je mladý chlap cca 23 rocný takze na serioznost z jeho strany mozem zabudnut :(

Zajímavý přístup.


Jinak takto: pláčeš na špatných ramenou.

1. Pokud prodáváš reklamu na webu, který hostuješ na freehostingu, tak je to od Tebe směrem ke klientům velice (VELICE) neseriózní.
2. Web máš mít u sebe na disku, pokud nemáš, tak je opět Tvoje chyba, že jsi ho úplně ztratil.
3. Freehoster Ti nemusí dát žádnou garanci. Pokud není schopen obnovit Tvá data, tak je opět Tvoje chyba, že s tím nepočítáš.
4. Pokud Ti někdo zadarmo zahostoval víc než 500MB dat, tak bych se nedivil, kdyby se po prvním rozhořčeném mailu z Tvé strany prostě kousnul a účet Ti neobnovil záměrně.

Uvědom si, že z pozice webhostera teď nejsi nic víc než rýpající škarohlíd, který zbytečně žere bandwidth a místo na disku. Pokud Ti někdo něco dá zadarmo, tak máš mít alespoň základní dávku porozumění, když se dostane do nesnází. Ne ještě nadávat na neschopnost a navážet se do admina.

PS: Nauč se prosimtě alespoň základy slovenštiny. Jsem Čech, ale Tvůj písemný projev nedělá dobře mým očím.
00flash00
Profil
NJN web som si robyl offline, ale ked sa zle učím, tak mi foter bere PC, ked sa zase zasnem ucit tak mi ho donesie a jedneho dna mi doniesom ine PC ktore mám teras, bohuzial aj to je to ze neviem pravopis to je jedno :)
ALE Já SOM MU CHCEL POSLAT PENIAZE!! ON POVEDAL ZE NEXCE TAk CO?
A písal som ze SOM LEN ZAčíNAL S PREDAJOM REKLAMI.
no nic, aspon viem ze netreba sa davat na hostingy amaterske, teda na hostingy nové ktoré práve zacínaju, bol lacný tak som naletel :(
jozob
Profil
00flash00
Websupport je veľmi dobrý hosting.
00flash00
Profil
ano ale slovenský websupport
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0