Autor Zpráva
Donny
Profil *
Sháním nějaký hosting, kde by byla součástí registrace domény .cz pokud možno s celou kolem 600Kč (+/- 200Kč) podporou PHP, MySQL, na trafiku nesejde(1GB paráda) čím víc prostoru tím líp, alespoň 4maily a možností subdomén a zalohování.

Když jsem se tak díval, tak defakto mým představám vyhovoval i free hosting na pipni, ale schází mi tam zalohování. BTW.: Nemám nijak dlouhodobé zkušenosti - jak důležité je zalohování, lépe řečeno jaká je pravděpodobnost, že bych ho potřeboval ?

Spíš by mě zajímalo, jaký je u nás asi nejserioznější hosting, nebo hosting s nejlepším poměrem kvalita/cena ?
Leo
Profil
600 Kc za co? Za rok? Leo
Donny
Profil *
Ano
ObiSkyWalker
Profil
Donny
Určitě se podívej na Český hosting (http://www.cesky-hosting.cz/) a pokud potřebuješ více prostoru, tak iSOL (http://www.isol.cz/)
Marty
Profil
No 600 Kč se většinou platí jen za doménu, takže nic tak levného asi neseženete (možná bez domény).

Co se týče nejlepšího poměru cena/výkon, tak bych to viděl na http://hosting.blueboard.cz.
Jan Bříza
Profil *
Vyzkoušejte www.novyhosting.cz. Máme nyní webhosting na rok zdarma, takže zaplatíte pouze 550,- Kč za doménu. Dostanete 1GB prostoru, PHP, MySQL, PostgreSQL, atd.
Timy
Profil
Jan Bříza
Na http://www.novyhosting.cz/webhosting/konfigurace-webhostingu.aspx se vám špatně zobrazuje nadpis "Jak pokračovat dál?" (Opera + Firefox). A možná by nebylo špatné, kdyby byl ceník domén v tom horním menu, docela mi trvalo, než jsem ho našel (tak oprava, omlouvám se, nějak jsem přehlédl to pravé menu). Jinak to vypadá pěkně, uvažuji, že bych ten zkušební provoz u vás zkusil :-).
Jan Bříza
Profil *
se vám špatně zobrazuje nadpis "Jak pokračovat dál?"
Díky za informaci. Na stránkách stále pracujeme. Věříme, že je důležitější poskytnout kvalitní služby a proto má dokončení stránek a trochu nižší prioritu:) Každopádně za zkoušku nic nedáte a my zatím opravíme naše stránky i pro FF a Operu a dokončíme některé nedodělané stránky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0