Autor Zpráva
skejtis
Profil
Hledam Hosting.
500MB aspon mista.
+Neomezeny prenos dat (mam tak 2 GB/denne)
+Milou technickou podporu :))

Cena tak 1000 rok:)
*Čvachta*
Profil *
ceskyhosting.cz
Jan Bříza
Profil *
Dobrý den,

vyzkoušejte www.novyhosting.cz. Za 999,- Kč rok dostanete 1000MB prostoru, PHP4 nebo 5, databáze, maily, neomezený přenos dat a samozřejmě i milou technickou podporu:)

Nyní navíc máme akci rok webhostingu zdarma - více na www.novyhosting.cz/akce.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
skejtis
Standard 2 je u G-Hostingu za 840 ročně. Pokud některé věci z toho nevyužiješ, můžeš si vybrat vlastní hostingovou variantu, která tě výjde samozřejmě levněji.
Jeremy88
Profil
Uz jsem to zde psal nekolikrat, ale jeste jednou to zopakuji - isol.cz.
Ne, ze by ceskyhosting.cz nebo g-hosting.cz byly nejak spatne, ale doporucuji isol.cz, jelikoz s nim mam velmi dobre osobni zkusenosti.
Tomáš Domanik
Profil
Dobrý deň,
som z iSOL.cz, kde už niekolko rokov poskytujeme webhosting za velmi dobré ceny.
Vám by som doporučil Stříbrný hosting,
kde je 1000MB za 708Kč/rok.

Prajem pekný zbytok dňa a šťastnú voľbu.

S pozdravom Tomáš D.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Mohu doporučit naši službu Český hosting. Máme obzvláště milou technickou podporu :)))
Ta specifikace je dost obecná a takhle se do toho vejde hodně služeb. Chtělo by to podrobněji specifikovat.
Layer
Profil *
Našel jsem na netu vcelku slušnej přehled většiny poskytovatelů hostingu na cz netu. Dá se tam vybrat.

http://www.cz-hostingy.tk
(nebo taky www.czhosting.euweb.cz )
Petr Palach
Profil *
Zdravím,
tak netušim, zda-li je vaše poptávka stále aktuálni, ale už pár let mi web hostuje MediaWeb. A nemůžu si stěžovat. V pohodě ceny, příjemná technická podpora a myslím, že vaše požadavky bez problému uspokojí. Mám dokonce pocit, že tam snad nabízí možnost si sestavit vlastní hostingový program...

S pozdravem,
Petr Palach
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0