Autor Zpráva
bambino
Profil *
Dobrý večer,

chci se vás všech zeptat, jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti (dobré x špatné) nebo jestli jste o tom něco (ne)slyšeli?

Díky
bambino
Profil *
ááááá tak se omlouvam, zapomněl jsem přihodit adresu, tady je: http://www.servery.cz/info
mat
Profil
ano, o hostingu jsem leccos slyšel... a zkušenosti - dobré i špatné, jako v životě... asi jsi zapomněl, který hosting...
mat
Profil
bambino

rozhodně bych se nebál, patří k nadprůměru
bambino
Profil *
mat

Já myslel spíš tuhle akci co maji: "Vyzkoušejte 3 měsíce všechny služby bez závazků a získejte .INFO doménu zdarma!"

Co na to říkáš?
mat
Profil
akce je milá věc, ale měsíce zdarma bývají častým lákadlem hostingů - já na ignum mám při platbě na rok též tři měsíce zdarma (tedy 15 měsíců provozu). Jak jsem už psal, servery.cz provozuje active 24 - tady bych se opravdu nebál ničeho nekalého
bambino
Profil *
mat

Při platbě na rok máš 3 měsíce zdarma, to je slušný. Takže myslíš, že do tý akce můžu jít bez obav?
A ještě jsem se tě chtěl zeptat co máš za program (webhosting) a kolik za něj platíš?
mat
Profil
no, na ignum mám complete za 5600,- ročně s dph (na 15 měsíců), za tři týdny jeden několikaminutový výpadek - prostě servery.cz bych se nebál, velký firmy jsou možná trochu neosobní, ale spolehlivý
Jan Bříza
Profil *
Nechcete raději vyzkoušet www.novyhosting.cz? Nedáváme sice doménu zdarma, ale zato prvních 50 webhostingů hostujeme celý rok zdarma. Navíc ani potom to není tak drahé jako na server.cz. Platil byste pouze 999,- Kč ročně. A co se týká parametrů, tak Vám snad budou vyhovovat 1GB prostoru, neomezeně DB, php4 i 5, neomezeně mailů, webmail, atd.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0