« 1 2 »
Autor Zpráva
Hu_GO
Profil *
Zdravím,
půl roku jsem měl hosting u forpsi, a vše šlo celkem OK. Ale dnes se jim pokazil systémový a čas a dokonce i datum. Jelikož zapisuju sekundy mezi načtením různých stránek -a princip webu na něm stojí- jsou pro mě takový blbosti jako čas a datum celkem podstatný.

Když už mi jeden sofistikovaný uživatel na forum napsal
"Římský senátor Catilina opakoval stále: Kartágo musí být zničeno (ceterum censeo autem Carthaginem esse delendam) a všechny s tím otravoval, a já zase opakuju - odstěhujte to na jiný server. Co to je za systém, který neumí udržet systémový čas. Jaký bordel to v databázích udělá, teprve uvidíme."
smířil jsem se s myšlenkou přestěhování.

Potřebuji:
PHP
MySQL
cca 500MB prostoru
automatické spouštění skriptů
spolehlivost s garancí
a aby tomu neblbnul čas

chci za to dat tak 100-250Kč/měsíc. Pokud by to bylo hodně sichr tak možná aj víc.

Díky za všechny názory, zkušenosti a rady.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Zkus G-Hosting.cz :). Myslím, že tam tě to i výjde mnohem levněji... o spolehlivost se bát nemusíš, když tam jede například Mereni-dostupnosti.cz :). A čas tam taky neblbne :D.
Hu_GO
Profil *
OK, dik. Je to tam až podezřele levné :-)

Budu vděčen i za konkurenční nabídky abych mohl porovnat.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
OK, dik. Je to tam až podezřele levné :-)
Já tam sám hostuji několik webů a jsem spokojen ;).
Tomáš Domanik
Profil
Muzete se podivat na nas hosting
http://isol.cz

Preji hezky zbytek dne.
Marty
Profil
Blueboard / Tojeono

Co nezávisle pozoruji dění na scéně hostingové, tak tito dva vycházejí z porovnávání nejlépe.
sarus
Profil *
skus *******, mam tam web a nemal som problem
Dero
Profil
Hostuji asi půl roku na http://cool-hosting.cz - velmi spokojeně. Cena vyšší, služby, podpora a spolehlivost ji však snadno vyváží. Také jsem dost náročný na kvalitu hostingu, ale zde si já osobně nemůžu stěžovat.
Railbot
Profil
Osobne muzu doporucit ISOL.cz, kde jsem maximalne spokojen. Sluzby na vysoke urovni za velice nizkou cenu. Mam jen ty nejlepsi zkusenosti.
llook
Profil
S touhle cenovou představou si už můžeš docela dobře vybírat. Pokud vím, tak dobré reference (zatím jsem na ně neslyšel žádnou špínu) mají Český hosting a ONEbit.
Tomtomas
Profil
S garancí služeb?
Možná tazatel málo "vypíchl" ten požadavek spolehlivost s garancí. Ale zatím to vypadá, že tu místy přeběhla sprška reklam, ale že ten který poskytovatel (isol, g-hosting, hvězdný ***** ...) SKUTEČNĚ zaručí služby i v případě havárie serveru, jsem se osobně nedozvěděl. Zvlášť u některých firem, co se tu podepisují hvězdičkami, se o tom reálně hovořit snad ani nedá. Za 250 Kč už bych např. já nějakou OPRAVDOVOU garanci právem čekal.

Nicméně chvála každé službě, která vidí v zákaznících nejen zdroj obživy, ale i partnera, mezi nímž platí dohodnuté závazky. Ať je to služba za 20 či 200 Kč. Slunce v duši:))
Hu Go
Profil *
Díky všem za názory, omrknu to.

S touhle cenovou představou si už můžeš docela dobře vybírat.
-Cenu jsem stanovil podle mé zvyklosti od forpsi, takze mozna je trochu vyssi:-)
PetrK
Profil
Jestli ještě můžu připojit svoje zkušenosti, hostoval jsem 4 roky na Czechii a co se spolehlivosti týká, nemám jedinou sebemenší připomínku. Skutečně jsem za celou tu dobu čtyř let nezaznamenal sebemenší problém, vše fungovalo neustále na 100%. Odešel jsem od nich pouze kvůli ceně, protože jsem pak potřeboval trochu více prostoru a jejich ceny jsou opravdu dost vysoké, oproti jiným poskytovatelům bych řekl že snad možná nejvyšší nebo jedny z nejvyšších.

Nyní hostuji už rok dva weby na Mediaweb a stěžovat si taky nemůžu. Zatím bez problémů a technická podpora a vůbec vstřícnost při řešení čekokoliv je naprosto vynikající.
OBr
Profil
Já jsem taky běžel na Czechii, asi dva a půl roku. Dostupnost byla fakt výborná. Vadila mi tam jen cena (teď je tam zrovna akce - hosting a domńy za polovic) a zakázaný mod_rewrite.
Tomik
Profil
Doporučuji http://www.tojeono.cz/ , jede mi tam více projektů a jsem jenom spokojen...

Úpravy v nastavení severu i kolem druhé v noci max. do 15 minut, podpora je naprosto ideální a problém s časem jsem ještě neměl... ;)
Anonymní
Profil *
Osobne muzu doporucit ISOL.cz, kde jsem maximalne spokojen. Sluzby na vysoke urovni za velice nizkou cenu. Mam jen ty nejlepsi zkusenosti.
Hmm, tak to ti opravdu závidím. Já jsem tam dva týdny a dnes mě už přešla trpělivost. Za dobu těch dvou týdnů neustálé výpadky, nemožnost se přihlásit kamkoliv včetně administrace (třeba až desátý pokus je úspěšný), o poště snad raději ani nebudu mluvit. Říkal jsem si že se to snad zlepší, no bohužel dnes mě už nejde od 15 hodin vůbec nic, stránky hlásí 404, nejde ani pošta, FTP, prostě mrtvo. Skutečně dokážu pochopit že problémy mohou nastat, je to všechno jenom technika, ale horší hosting než Isol.cz jsem zatím nezažil a je to velmi nepříjemné obzvlášť když nenávratně přicházím o poštu.

Takže mě už přešla trpělivost a zrovna jsem odeslal mail na Český hosting a přecházím k nim. Isolu jsem sice už zaplatil webhosting na rok dopředu, ale kvůli tomu se nezblázním, holt jsem jim ty prachy věnoval zdarma co se dá dělat. Můj názor - raději bych isol.cz nedoporučoval. S různými weby mám zkušenost s více poskytovateli webhostingu ale isol.cz mě připadá na úrovni některých freehostingů a nikoliv placených. Má nízké ceny ale bohužel, nechal jsem se na ně nachytat...
PetrK
Profil
PS: Ten anonymní výše jsem já, zapoměl jsem se přihlásit...
WertriK
Profil *
Momentalne hostuju na pipni.cz a jak jiste vsichni vite, stoji to za kulove - nejvic me stve rychlost [resp. pomalopst] mysql admina a nekdy vubec nejede jako ted a to jsem si zrovna chtel prekopat web.
No zacal jsem se porozhlizet po jinych hostingach a http://isol.cz se mi sda celkem solidni...jake mate zkusenosti ?
PetrK mel negativni nazor, ale Railbot a Tomáš Domanik meli nazor pozitivni, ma jeste nekdo dalsi zkusenosti s timto hostingem ?
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Tomáš Domanik meli nazor pozitivni
To bude tím, že je to spolumajitel. http://www.seznam.cz/58/96/57.html
WertriK
Profil *
hh, Tomáš Domanik nemel v podstate zadny nazor, jsem si vsiml az ted.
Nemate s tim isolem nejake zkusenosti nekdo ? Rad bych mel vic nazoru nez pouze dva.
PetrK
Profil
To WertriK:
Na Isolu.cz se dnes dlouhodobější výpadek opakoval, včera byl údajně příčinou vadny disk a dneska nevím. Doporučuju pročíst si jejich diskusi ZDE včetně odpovědí adminů na vznikůé problémy, názor si už každý musí udělat sám. Já nijak oponovat nemůžu protože tomu prakticky nerozumím, pro mě je důležité aby služba fungovala a to komplet, včetně mailů se kterými jsou tam největší potíže. Podle mého názoru co jsem zatím poznal, nikde jinde jsem podobné problémy neměl.

Takže myslel jsem si včera že jsem se unáhlil s tím přechodem jinam, ale když to dnes vypadlo znovu všechno tak to chyba určitě nebyla, i když jsem přišel o prachy které jsem Isolu.cz zaplatil protože jejich služeb jsem využíval pouhé dva týdny. Přešel jsem k Českému hostingu, zdejší technická podpora naprosto skvělá a pomohli mě okamžitě se v ším co jsem potřeboval, no a rychlost načítání stránek se nedá porovnávat, prostě blesková. Takže jestli si připlatím o nějakých 40 nebo 50Kč za měsíc více, to mě už rozhodně nepoloží, rozdíl v kvalitě služeb je ale několikanásobný.. Toť můj názor.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
PetrK
No, mají v isolu hold smůlu, ale s tím vyhořelým jističem mají pravdu... ;)
PetrK
Profil
No, mají v isolu hold smůlu, ale s tím vyhořelým jističem mají pravdu... ;)

Nemám samozřejmě důvod nevěřit, to co tam admin na jejich fóru psal je zcela jistě pravda. Otázkou ale je technické řešení, jak to vlastně mají všechno zabezpečené proti takovým smůlám které je v hojném počtu poslední dobou postihly. Nejsem odborník ale neměl by tam být například nějaký záložní zdroj?
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
PetrK
No, ono to vypadlo myslím v celé serverovně, já měl taky v noci hodinu nefunkční weby...
WertriK
Profil *
Nasel jsem http://www.novyhosting.cz taky celkem v poho hosting co vy na to ?
Mete s nim nekdo zkusenosti ?
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
WertriK
Já, tak trošku...
WertriK
Profil *
hmm, takze zase tak zle to neni....
Rikal jsem kamosovi o me situaci ten me zase poslal na savana.cz, ma s timto nekdo zkusenosti ?
Doufam ze toto je posledni hosting na ktery se ptam ... ;)
jozob
Profil
Ja som tušil, že kvalita toho lacného Isolu bude odpovedať cene, takže sa to potvrdilo na praktických skúsenostiach. :-)
hmmm
Profil *
Hu_GO: zkus http://www.savana.cz
Anonymní
Profil *
Hmm, tak to ti opravdu závidím. Já jsem tam dva týdny a dnes mě už přešla trpělivost. bohužel, jsem asi další z postižených.
Zpočátku na isol.cz vypadalo všechno velmi nadějně, nyní se asi 7 hodin marně snažím kontaktovat podporu - po změně serveru mi vypadly db.

A to jsem tam přestěhoval 4 domeny...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0