« 1 2
Autor Zpráva
Leo
Profil
Pripojuju se k www.tojeono.cz. Vypada to, ze tam vedi, co s nastavenim serveru delaji, a dalsi duvod je ten, ze soucasti jejich tymu (programatorem) je spaze ktery chodi na Builder a PHP evidentne rozumi. Je to mala spolecnost, coz je v dnesni dobe vyhoda. Postupne jak jde cas tam stehuju domeny od Active24, jejich nedavny skoro tridenni vypadek se sice tykal emailu, ale o necem to svedci... navic zkuste po nich chtit nejakou zmenu nastaveni serveru... Leo
Anonymní
Profil *
Anonymní:
bohužel, jsem asi další z postižených.
Zpočátku na isol.cz vypadalo všechno velmi nadějně, nyní se asi 7 hodin marně snažím kontaktovat podporu - po změně serveru mi vypadly db.

A to jsem tam přestěhoval 4 domeny...


Zhruba po měsíci provozu u Českého hostingu můžu potvrdit že jsem opravdu rád že jsem k nim přešel a utekl od Isolu. Nemám sebemenší problém, všechno funguje na 100% a jak už jsem psal, stránky se mě oproti Isolu načítají skutečně bleskově, vůbec se to nedá porovnávat. Rozdíl v kvalitě je opravdu markantní, kdybych příště potřeboval umístit zase nějaký web, tak už nemám nad čím přemýšlet, volba by byla jasná.
PetrK
Profil
Zase jsem se zapoměl přihlásit, příspěvek výše je ode mne :)
Petr0007
Profil *
zkus www.virtual-housing.eu - maji webhosting od 0 do 90kč / měs... Petr

ps: ja u nich mam treba virtualni server a hostuju jednu domenu....
Anonymní
Profil *
Zkousel jsem otestovat hosting na isolu a vyslo to,
cena byla podezrive nizka ale po 4 tydnech od registrace mi jede vse, predevcirem jsem zaplatil stribrny hosting a pocitam ze presunu jeste nejake stredne narocne blogy a prezentace v blizke dobe.

Co jim jeste chybi ?
- DNS administrace, co slibili do konce cervna.

Petr Sykora
Lucky7
Profil *
Už přes 5 měsíců testuju hosting na www.flyer.cz , mám tam 3 domény a jedu na levných tarifech za 200 korun na rok a vše bez problémů, flyer jede rychle a všechny služby mají zdarma-včetně vedení DNS. Vlastní superdns administrace atd, no koukněte na to a posuďte sami.
Tomáš Opekar
Profil *
Také jsem na flyer.cz už několik měsíců a musim ho jen chválit. flyer.cz se nedá porvnávat s ostatními hostingy jako je například pipni nebo *****. Oba dva jsem zkoušel a zklamali mě. Jeli pomalu a nejvíc mě štvala rychlost databáze a hlavně cena.
Na flyeru jsem za 59 Kč/měsíc dostal 3 GB místa.
takže doporučuji jen a pouze flyer.cz
Anonymní
Profil *
Jeste bych se pridal s hostingzdarma.cz - nemuzu si na jejich sluzby stezovat narozdil od forpsi, ktery by meli postrilet
Kuře
Profil *
jojo www.flyer.cz je na český poměry bomba
black
Profil *
to jsou promo clanecky na "lama" hosting flyer.cz, pry uz na nem hostuje nekolik mesicu a pritom flyer ma pod sebou do dneska jen ř domen viz http://www.czechweb.cz/providers/provider.asp?id=flyer.cz&domeny=cz

To s ejim to moc nerozjizdi co? Navic prvni domen registrovany pred par tydny. Tady nekdo pekne keca :)

Jinak lidi neblbnete. Chcete kvalitni hosting? najdete si takovy, ktery nedela Franta Vomacka za 17 Kc mesicne atd, ale seriozni velikou firmu, kde hosting stoji rekneme 100-250 mesicne, tam dostanete kvalitu, protoze z tech penez co jim platite maji nato, aby platili 10 lidi, co se o vas budou starat.
zak
Profil *
WertriK: www.savana.cz je naprosto pohodový hosting. Zaujme už jen ta přehledna administrace, kterou má savana úplně jinak rozvrženou, než jiné hostingy, kde jsem se potuloval.
-Sasa2002-
Profil *
WertiK: Hostuji tam doménu http://www.fanpage.cz a zatím se mi jeví Novýhosting jako spolehlivý a také technická podpora je OK...
black
Profil *
Ten novyhosting mi tou grafikou strasne pripomina jiny hosting, ale uz nevim ktery, nebo to je jen pocit, ale je to takove hnus sablonovita :)
Václav Martinovský
Profil
Ten novyhosting mi tou grafikou strasne pripomina jiny hosting

Ze by mujhost.cz popr. interhosting.cz? Staci se podivat na provozovatele :)
black
Profil *
VACLAV: to o lescems vypovida. Proc ma jeden clovek ci firma X hostingu? Ze by klasicky kombajnysta?
Ten Pozarnik je dobry haluzman :)
Martin Kuželka
Profil
black: na tom, že Mujhost provozuje hosting pod více značkami (Mujhost a Novyhosting.cz), nevidím nic tak divného. Je to akorát snaha oslovit i jinou skupinu potenciálních zákazníků svou nabídkou.

Co se týká Interhostingu, tak ten není "provozovaný" přímo Mujhostem. O servery se sice Gigant GROUP s.r.o (provozovatel Mujhostu) stará, ale provozovatelem Interhostingu není.
Václav Martinovský
Profil
Co se týká Interhostingu, tak ten není "provozovaný" přímo Mujhostem

Muj omyl, nekoukl jsem se. Ale drive tam byl v sekci provozovatel uvedeny primo Gigant Group, uz to zrejme neni pravda :)
Martin Kuželka
Profil
Václav Martinovský: ano, dříve to tam napsáno opravdu bylo, tyto údaje byly ale po urgencích ze strany Mujhostu změněny - viz. toto vlákno.
Kuře
Profil *
Hostovat na pipni je jako nechat se zadarmo vozit na na potápějícím se Titaniku. Odešel jsem před měsícem na www.flyer.cz a jsem spokojený (a nejsem sám :)
Hery
Profil *
Flyer nebrat!!!!!! 9 dní nikdo neodpoví na dotaz a pak vám ještě napíšou, že jste labilní. Arogance a neochota z nich jen čiší. Narval jsem do nich 350 korun, ale přesto jsem odešel po týdnu. Ty příspěvky, co chválí flyer píše jeden člověk je to trapárna tomu se nedá snad ani říkat hosting. Flyer nebrat
Inpocasi
Profil
Já jsem hodně spokojený na http://www.station.cz - skvělá technická podpora, nejlevnější iunás v poměru cena/výkon
pixy1980
Profil *
Bez problémů bys měl pochodit na www.webhosting51.cz, oceňuji rychlou tech. podporu a výbornou rychlost serverů.
YoSarin
Profil
Doporučuju český hosting - byl jsem tam hodně spokojený, ale bylo to na mě moc drahé - přešel jsem s hostingem na profitux a s doménou na web4u.cz. Nejsem tam moc dlouho, ale zatím to vypadá celkem dobře - podpora na základě 1 mailu zprovoznila mysqli_* během cca 30 minut, ani ne...
Anonymní
Profil *
Navzdory negativnim nazorum jsem o prazdninach vyzkousel isol.cz pro 2 male domeny,
do dnes - listopad (oojoj, vanoce za dvermi :-), jsem mel jen dobre zkusenosti, je potreba priznat ze kazdy z jejich serveru byl vseho vsudy nedostupny 2h za tech nekolik mesicu, kdy pridavali HW a jeste neco (nerozumim tomu).
Ted jsem presunul dalsi 4 domeny a pokud me o/po vanocich nebude cekat prekvapeni na isol.cz, tak mam jeste dalsi 3 vetsi domeny, ktere dam na zlatej hosting.

Kamarad co jsem mu je doporucil rikal, ze dobry, maji prej uz SMTP a vse jim jede ..

AntoninF.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0