« 1 2 »
Autor Zpráva
Juross
Profil *
Chtěl bych se zeptat na nějaký spolehlivý hosting zagadrmo ??? :-)
RPG
Profil
http://www.webzdarma.cz
Nic lepšího neseženeš.
Gekon
Profil
Juross
Co třeba vserver od pipni.cz?
RPG
Profil
Gekon
Tuším, že tam je na vrcholu každé stránky reklamní lišta? Taky s tím byly nějaké problémy... nevzpoměnu si konkrétně jaké, ale WZ se mi zdá jako lepší volba.
Mistr
Profil
www.tenzor.cz
tpikalek
Profil
ic.cz
Ty problémy - když něco pozicuješ absolutně vzhledem k body, musíš počítat s tím, že navrchu bude reklama...
Nevím, ale wz se mě moc nelíbí...
RPG
Profil
tpikalek
Nevím, ale wz se mě moc nelíbí...
Proč? Jediný problém vydím v tom jejich banneru. Měl jsem s tím občas problémy. Jinak jsem víc než spokojen...

Jinak, opravdu nejsem žádný z placených agentů WZ. :-) Je to jen můj názor.
Juross
Profil *
A při nastavení reklamy na WZ jde nastavit reklam dalu nakonec stránky ne?tzn. že si pro ni můžu vytvořit svuj div a umistit ji tak ???
RPG
Profil
Juross
Můžeš si tam vybrat; buď bude reklama na každé stránce, dole, nebo na úvodní stránce nahoře.
Mistr
Profil
Juross
A nebo ji můžeš nějak vhodně zapasovat do celkového vzhledu stránky.
Gekon
Profil
RPG
Ne, žádný reklamní banner, nic takového tam nemám, a až na občasné výpadky jsem s nimi spokojen
RPG
Profil
Gekon
A to je zdarma?
Mistr
Profil
Ovšem pípni.cz mívalo požadavek na doménu, ne?
servisman
Profil *
Freehosting na www.iservis.net ... adresa subdomeny neni spatna a da se dohodnout velikost, takže.. :)
Martin Kuželka
Profil
servisman: to rozdáváte prostor, který máte od HostinguZdarma dál? :-)
ObiSkyWalker
Profil
RPG
Jsi si tím jistý? Mě připadne daleko lepší xHosting.cz, který má vysokou dostupnost a navíc ti do stránek necpe násilím reklamu.
RPG
Profil
ObiSkyWalker
Jistý si nejsem, neznám všechny dostupné webhostingové služby, které by byly zdarma. Ale rád se poučím. :-)
IrtenJohn
Profil *
SpiNet FreeWeb taky není špatný. 10 MB na celkem dobré doméně 3. řádu. O reklamě nic nevím...
servisman
Profil *
Kuželka: Jasně a proč ne ?? Znám hodně lidí, kteří to tak dělají.. Mimochodem asi ti uniká, že třeba zase hostingzdarma hostuje server na hosting90 a tak bychom mohli pokračovat dál a dál..
Výhoda je,že jsme schopni nabídnout téměř všechny tvary subdomén.. A můžu ti říct, že u těch všeobecně vybíranejch je to fajn nabídka.. třeba pc, chat a další.. zkus najít slušnej freehosting kde bude taková subdomena volná,hm ? :) pak dej vědět.. :) Mimochodem.. bez reklamy toho dnes taky moc nenajdeš.. :-)))
Martin Kuželka
Profil
Mimochodem asi ti uniká, že třeba zase hostingzdarma hostuje server na hosting90 a tak bychom mohli pokračovat dál a dál..

Neboj, nic takového mi neuniká. HostingZdarma je provozovaný stejnými lidmi jako Hosting90.

Prostě to na mě působí hodně divně, když někdo nabízí "freehosting na freehosting".
Pokud se nepletu, tak na HostinguZdarma je dost omezený traffic. Co bude po jeho překročení? ;-)
IrtenJohn
Profil

Prostě to na mě působí hodně divně, když někdo nabízí "freehosting na freehosting".

Mimochodem Freehosting Nebe taky nabízí "freehosting na freehosting"
Mistr
Profil
servisman
Mimochodem.. bez reklamy toho dnes taky moc nenajdeš.. :-)))
www.tenzor.cz
servisman
Profil *
Martine, mám návrh.. tak nám pořid vlastní server a pak se můžem samozřejmě bavit o tom co jaké je.. Je sice fajn, že toho tolik víš, ale asi ti uniká že hostingzdarma není to samé jako freehosting. U klasického freehostingu většinou dostaneš subdomenu a omezený hosting k ní.. U hostingzdarma si zaplatíš domenu a v ceně domény je zahrnuta i cena hostingu.. jinak by to přeci pro ně nemělo smysl ne ? :) Název hostingzdarma je jen jakousi komerční návnadou, ovšem ve výsledku si stejně vše zaplatíš.. i když samozřejmě za méně než jinde.. S tím trafficem máš samozřejmě pravdu, ale to u nás myslim nějak moc nehrozí.. :)

Mistr: jo to je sice hezké.. jen nějak nevím co slovo tenzor znamená a jméno subdomeny za lomítkem se mi krajně nelíbí.. ale pravdu s tou reklamou mít asi budeš.. nemam čas to studovat..
Martin Kuželka
Profil
tak nám pořid vlastní server a pak se můžem samozřejmě bavit o tom co jaké je

Já neposkytuju freehosting (je sice pravda, že pro zajímavá projekty rád zajistím normální placený hosting, ale to je trochu něco jiného), takže tuhle větu nechápu...

Je sice fajn, že toho tolik víš, ale asi ti uniká že hostingzdarma není to samé jako freehosting.

Ano, máš pravdu. Na HZ se platí o něco víc za domény, takže je to jenom takový "skoro freehosting".

U klasického freehostingu většinou dostaneš subdomenu a omezený hosting k ní..

Vy u HZ nemáte omezený hosting? Omezený hosting je snad skoro každý, ne?

S tím trafficem máš samozřejmě pravdu, ale to u nás myslim nějak moc nehrozí.. :)

Nehrozí? Stačí jeden web s fotkama nebo něčím podobným a je po trafficu 6GB hned...
servisman
Profil *
Martin.. Nevím čemu na tom nerozumíš.. pokud nám chceš pořídit vlastní server, abychom mohli poskytovat větší prostor a měli méně omezený traffic tak samozřejmě můžeš.. nevím co na tom nechápeš.. nelíbí se ti jak je to ted, tak se angažuj a bud spokojený.. nevím jakou jinou reakci čekáš..

Právě že jen skoro.

Ano, omezený je každý.. ale co není nějak omezené,hm ?? Pokud jsi schopný rozlišit co je více omezující zda 1MB prostoru nebo třeba 1GB prostoru, pak bys měl bezpečně přijít na to, jak to bylo myšleno..

Aha. Další z expertů, co rvou na web fotky o ohromných objemech ?? Popravdě na takové jsem dost vysazený a bud si jistý, že nic takového tam nikdy neuvidíš.. navíc i kdyby, tak na 10MB prostoru nenarveš zas tolik fotek abys měl tak vysoký traffic.. navíc se dá těžko předpokládat že každý zájemce bude dávat na web fotky.. pokud chceš licitovat přečti si tam ty podmínky, jo ? snad pochopíš.. ahoj
Martin Kuželka
Profil
servisman: ale mně je přece úplně jedno, jestli Tobě bloknou web kvůli tomu, že si vyčerpáš limit pro přenos dat... jenom mi připadá divný nabízet na něčem s tak omezeným trafficem hosting pro další, ale jinak je to samozřejmě jenom vaše věc.
Proč bych se v něčem měl angažovat?!

K těm omezením, ty jsi začal s tím používáním "neomezený hosting", takže ano, souhlasím, že omezené je skoro všechno.

Fotky si na web dávám v takové velikosti, jakou uznám za vhodnou. Podle potřeby.
Jinak na 10MB prostoru narveš 10MB fotek :-) Takže stačí, aby si to za měsíc prohlédlo cca. 100 lidí a máš z toho jednoho webu kolem GB přenos.
Hans
Profil
servisman:

a ty poslední dobou neustále se opakující výpadky, nefunkční statistiky a trvalý propad ve spolehlivosti (od začátku roku už o několik desítek míst až na dnešní 254. v měření přístupnosti) tě nese*ou ??

mne teda docela dost a odcházím odtam

jedno - řekl bych dost důležité - z měřítek kvality webhostingu je zda budou vaše stránky vůbec přístupné - koukněte na měření dostupnosti webhostingů
Sasa2002
Profil
servisman: Chci se zeptat. Jak omezuješ těch 10MB? Dyť v administaci HZtka tohle nastavit nejde? ;) To se dá snadno zneužít. :-D Dávej pozor, aby jsi na to třeba nedoplatil. To je jen rada.

Martin Kuželka: Já bych se tím netrápil. Je to divný, ale tak když má na to kapacity tak ať si ten hosting využije podle libosti.
servisman
Profil *
Martine ale jo.. měl jsi řeči a připomínky.. samozřejmě pokud je to naše věc, jak píšeš, nevím proč to komentuješ.. a pokud to je i tvá věc, tak to kritizuj a angažuj se.. myslím,že to zní snad docela jasně.. :) kritizovat umí opravdu každý to mi věř.. navíc nevim proč máme mít na hostingu přes 490 mega volných, když ten prostor mužem poskytnout někomu, kdo to třeba rád využije..

Hans: nám měří dostupnost http://www.mereni-dostupnosti.cz . Jsou tam docela dobry a věrohodně pusobici statistiky.. podle nich mame 100% tak nevim kde je problem.. Je možné, že tam nake vypadky jsou, já tyhle specifické statistiky příliš nevyhledávám, spíš se řídím podle toho, že když tam jdu, tak se tam dostanu uplně vždycky.. at je rano nebo večer.. Třeba něco takového jako se děje na seznamu že třeba od 3 do 4 hodin ráno nebo občas i přes den třeba hodinu nejde a má kompletní výpadek, tak to se nám vubec neděje.. na naš web se třeba právě narozdíl od toho seznamu dostanu vždy. Nikde, ale netvrdím že hostingzdarma je the best.. o tom nepadlo ani slovo.. také nemáme úplně nejlepší zkušenosti takže hostingzdarma rozhodně nehodlám nijak omlouvat za nedostatky,které bezpochyby mají...
Martin Kuželka
Profil
servisman: myslím, že je dobře, aby i ostatní věděli, co se jim může v případě hostování u vás stát...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0