Autor Zpráva
problem
Profil *
hoj lidi
mam problem...hledam hosting pro tracker...traffic 200-300Gb denne...nevim si rady...doporucte
dekuji
Martin Kuželka
Profil
To je opravdu dost velký traffic :-) S tím už bude docela problém. Dost záleží na tom, zda se jedná o přenosy do zahraničí nebo jenom v rámci ČR. Třeba Casablanca nabízí neomezené přenosy, ale nevím, co budou říkat na těch 300GB denně z jednoho serveru :-)
Václav Martinovský
Profil
mam problem...hledam hosting pro tracker...traffic 200-300Gb denne...nevim si rady...doporucte

Nevim tedy co je tracker, ale kolik tisic mesicne do toho chcete dat? :)
thingwath
Profil
Tak to je slušný provoz, to tedy nevím :-)
problem
Profil *
ja vim ze je to slusny traffic...co se tyce trackeru...myslim tim torrent tracker neco jako je boodin.org czbits.org thepiratebay.org isohunt.com atd. ...musim rici ze v hostingu jsem lama...samozrejme zkousel jsem ic.cz wz.cz a vubec lze provozovat hosting na svem pocitaci ? :) pomocte please nekdo vyresit tento problem...odmena bude neomezene ratio po dobu 6-ti mesicu na trackeru... icq 278-770-457
skejtis
Profil
Nejses ty blazen WZ ma kolik 50mb to tam mas 20mp3 a milion lidi je stahuje ze mas traffic 200-300gb/den.
Navic zkousel si zatim BEZPLATNY FreeFebhosting.Na tom ti to asi nepojede.Urcite maj i v pravidlech ze tracker nedovoluji.Doporucuju koupit vlastni zelezo.
Jan Bříza
Profil *
Byl tady dotaz, kolik penez do toho chcete dat. Pokud byste měl zájem, mohli bychom Vám nabídnout levný pronájem serverů (dedikovený server) včetně připojení k internetu (případně i se správou). Viz na www.novyhosting.cz.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Pane Břízo,
opravdu pokládám za drzost web Nového hostingu.

Neřekl bych, že jste se inspiroval Českým hostingem, vy jste ho prostě ukradl. Jistě jste si dal pozor abyste nevzal kód jak leží a běží, ale je naprosto evidentní, že většina stránek buď vychází s Českého hostingu nebo je přímo kopíruje a to všetně textů! Měl byste se stydět a radši na své stránky neodkazovat.

Doufám, že většina lidí, která zná Český hosting je schopna tuto nehoráznost vidět. Nejste první kdo naše texty, styl komunikace a strukturu web ukradl, ale jste první kdo se s takovou prací chlubí veřejně.

Jedinou inovací z vaší strany je snad pouze cena, kterou jste dal o korunu nižší než je naše, 1GB prostoru a počet databází.
habendorf
Profil
Matěj Kloubek: a já si zase myslím, že toto není půda pro vyřizování si jakýchsi žabomyších válek mezi webhostery. Pokud máš původnímu tazateli co nabídnout, tak to nabídni. Pošpiňovat nabídky jiných a sám nenabídnout nic umí opravdu každý. Sice chápu tvoje rozhořčení, ale vyřizujte si to prosím jinde.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Myslíte, že je to až tak od věci?

Nejde o žádnou válku, jde o to, že pan Bříza nabízí něco, co okopíroval. Považoval jsem za nutné na to upozornit zde, kde se o těchto službách mluví. Vy si myslíte, že to sem nepatří, já ano, protože jinak nastane doba, kdy nepoznáte jednu službu od druhé. Podle čeho se budete rozhodovat? Jak poznáte co máte vybrat? Poznáte vůbec kdo o službě, kterou nabízí, něco ví a má zkušenosti nebo ji jen opsal a není schopen ji zajistit v takové kvalitě jak ji předkládá? Nevadí Vám to jako klientovi, který za takové služby platí?
*Čvachta*
Profil *
Matěj Kloubek

Pokud to ukradl, žalujte ho. My s tím stejně nic neuděláme.
Jan Bříza
Profil *
Pane Kloubek myslím si, že Vaše naření je více než bezpředmětné. Nemyslím si, že jsme Vaše stránky okopírovali, protože jsme je neměli ani ve srovnání s konkurencí (tedy několik stránek, kde jsme se ipirovali nabídkou, nikoli grafikou).

Pokud se Vám něco nelíbí, proč nás neoslovíte a necháváte pouze reakce na diskuzi? Proč nenapíšete za jakou firmu nebo osobu vystupujete, atd? Myslím si, že spíše Vaše reakce byla nevhodná. Dejte nám popud co je podle Vás stejné (prosím na mail a nikoli to řešit v diskuzi) a pokud to shledáme za podobné, tak to milerádi změníme.

Nařkl jste nás z toho, že jsme vykradli CH, ale my jsme jako webhostingová společnost existovali podstatně dříve než CH (neříkám, že projekt Novyhosting.cz). Můžu tedy tvrdit, že jste vykradl naši nabídku po obsahové stránce? Řada je tedy na Vás. Děkuji a omlouvám se všem přítomným za obtěžování tímto offtopic příspěvkem v diskuzi.

Jan Bříza
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Pane Břízo,
spojím se s Vámi e-mailem.
DoubleThink
Profil *
Dobře pánové - zanechme prosím těchto slovních výpadů v prostředí této diskuse.
Vraťme se k meritu věci:

Je nějaká další společnost schopna a ochotna technologicky zajistit 200-300GB traffic denně?
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Martin Kuželka
Casablanca nabízí neomezené přenosy, ale nevím, co budou říkat na těch 300GB denně z jednoho serveru :-)
Myslím, že Casablance je naprosto ukradený jeden web, který dělá 10 TB měsíčně. Ani si nedokážu představit jaký je celkový přenos v celém datacentru. Tohle je v takovém měřítku nic.

problem
lze provozovat hosting na svem pocitaci ?
Na svém počítači si můžes provozovat co chceš, pokud tím nebudeš porušovat podmínky ve smlouvě s serverhousingem. Jestli jsi schopný provozovat server, tak si dej jeden miditower do boxu v Casablance, což tě vyjde na 2000,- měsíčně je to. Prenos je neomezený.

DoubleThink
Je nějaká další společnost schopna a ochotna technologicky zajistit 200-300GB traffic denně?
Společností je určitě hodně. Otázka je za kolik a to tu nebylo zmíněno. Takže to můžeme zajistit na Českém hostingu bez problémů, ale na dedikovaném serveru, který stojí 5500,- měsíčně.
David Zejda
Profil *
Pokud nepotrebujes pro sebe dedikovany server, myslim ze by to slo podstatne levneji. K pomerne levne konektivite mam pristup, protoze se zabyvam nejen hostingem, ale take poskytovanim pripojeni k Internetu pro cleny nasi site. Pokud je to jeste aktualni, dej vedet, zjistil bych presne podminky. Open-IT, CRFreeNet, kontakt nejlepe DavidZejda
Nightx
Profil *
Pokud ti nebude vadit cizi hosting, tak zkus https://www.godaddy.com , tam si dej hosting deluxe a mesicne to vyjde na 6.30 $ coz je asik 150 kc mesicne pri platbe na rok predem. Ziskas 50Gb prostoru pro web a 500gb transfer dat za mesic,,,
Nightx
Profil *
nebo je tem jeste ten nejvetsi plan s datovym prenosem 1000gb mesicne a myslim ze by se snima dalo i domluvit za rozumny peniz vetsi prenos ...
DJ Miky
Profil
Nightx - 1000 GB měsíčně ti nevystačí na 200-300 GB denně, jak tazatel píše... to by ta společnost musela poskytovat neomezený traffic...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0