Autor Zpráva
kchrz
Profil
Chtěl bych poprosit o radu, u koho si zřídit doménu a k ní požadovaný
freehosting.
Moje požadavky jsou php,mysql,email,alespoň 500MB
Našel jsem tyto,jež vyhovují mým poždavkům. Máte prosím někdo nějaké zkušenosti
o něž se můžete podělit?

http://new.pipni.cz/
http://www.hostingzdarma.cz/
http://www.xnet.cz/
http://www.obchodonline.cz/

Díky kchrz
Glacier
Profil
Hostingzdarma vypadá dobře ale maj drahý domény a odrazuje mě ta cena za telefonickou podporu 17kč/30sec.
Pipni opravdu nedoporučuji, neuvěřitelně časté výpadky a žádná podpora, tam fakt nechoď já od nich odešel.
U Xnetu mi něco vadilo ale už nevím co to bylo.....
Obchodonline neznám.

Já jsem nakonec dospěl k názoru že člověk asi bude muset platit a zvolil jsem BlueBoard.
*Čvachta*
Profil *
kchrz

Máš zajímavý projekt? Pokud ano, o něčem bych věděl....
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
kchrz
Hostingzdarma je podle mě v pohodě. Telefonickou podporu asi potřebuje člověk v krajním případě, takže to bych nebral jako velkou překážku. A pokud je nutná, můžete ji využít, i kdyz je tak drahá.

*Čvachta*
Máš zajímavý projekt? Pokud ano, o něčem bych věděl....
Doufám, že nebudeš mluvit o ovoci.
*Čvachta*
Profil *
Matěj Kloubek

Já taky ovoce nerad :-) Jsou na nej jenom stížnosti.
kchrz
Profil
Hostingzdarma nevypadá věru zle, nicméně je docela drahý. Nemáte prosím ještě někdo nějaký jiný návrh (třeba jsem něco nejmenoval).Díky
Glacier
Profil
Hostingzdarma je podle mě v pohodě. Telefonickou podporu asi potřebuje člověk v krajním případě, takže to bych nebral jako velkou překážku. A pokud je nutná, můžete ji využít, i kdyz je tak drahá.

Nejde o to že bych jí až zas tak potřeboval, jde mi o ten přístup k zákazníkovi, příjde mi to dost nevhodné. Pokud by byla jiná možnost tak by to rozhodlo, pokud nic přijatelnějšího nenajdeš tak to samozřejmě není takovej zásadní problém. Holt drobnosti někdy rozhodujou.
Sasa2002
Profil
Doporučuji z výše nabízených Hostingzdarma. Drahý není. Si to spočítej doména .com stojí normálně cca 260Kč. Ale proti ostatním tam máš 6GB traffik což je asi nejvíce, technickou podporu emailem. Odpovídá svižně takže z 98% není potřeba telefon. Ten je spíš jako takový bonus. A také je asi z výše jmenovaných nejstabilnějších a nedělá posery na zákazníky jako ovoce.

Telefonická podpora: Já jí docela chápu, protože hosting patří mezi nízkonákladové a aby se vrátil náklad na operátora a aby nebyla linka zatěžována dotazy, které jsou řešit klidně emailem, musí být cenna vyšší.
servisman
Profil *
No musíš počítat i s tím, že ti bude chodit databáze na jiném čase, jako to bylo bohužel u nás.. čas databáze byl asi o 8 hodin napřed a uvedení do pořádku trvalo přes e-maily asi 2 nebo 3 dny.. Popravdě tuhle chybu hostingzdarma asi neodpustím.. ty další problémové drobnosti bych bral.. ale špatnej čas databaze mi připadá jako slušnej BUG !
servisman
Profil *
Ale vubec nedoporučuju pipni.cz.. Tam se s tebou prostě nemažou.. ani na e-mail ani na ICQ ti neodpoví at máš problém sebevětší a pokud máš u nich freehosting, mají to psané v pravidlech, že pro freehosting neposkytují jakoukoliv podporu.. S podobným přístupem a jednáním jsem se ještě nesetkal, takže radím "pipni se obloukem vyhni.." :-)
Glacier
Profil
Je pravda že je asi nejlepší (Hostingzdarma), holt asi nic jinýho neni.
PIPNI skutečně ani omylem, koukni se do fóra. Měl jsem u nich taky web,........ ach jo.
Sasa2002
Profil
servisman: Jako budu soudný a admini mi odpověděli. Sice arogantně ale odpověď byla. Víc mi nevyhovovala stabilita. Nemám rád, když jsi du ve špičce na web o on nejede. To se mi s HZtkem nestává.
Sasa2002
Profil
Mluvil jsem mimochodem o PIPNI. :-D
kchrz
Profil
čas databáze byl asi o 8 hodin napřed a uvedení do pořádku trvalo přes e-maily asi 2 nebo 3 dny..Můžeš mi prosím vysvětlit,jak to myslíš? Nějak jsem to nepochopil.Máš na mysli klasickou MySQL databázi? Používám ji jen na pár tabulek,ale i tak ... Nějak nerozumim.Dík za trpělivost :-)
servisman
Profil *
kchrz Nejsem tady od toho abych vysvětloval... chyba byla na strane provozovatele serveru a take ji uvedl do poradku.. vic to nehodlam komentovat
kchrz
Profil
Aha, takže se jedná o bug, který byl již opraven? V pohodě,v tom případě není co řešit. Dík
Sasa2002
Profil
servisman: To je hezký, že pak chodíš na fórum, aby jsi nic nevysvětloval. ;)
Jack
Profil *
Co je to to ovoce za hosting?
Tomáš Domanik
Profil
Neporadim ti kterej freehosting je nej,
ale co vim pipni ani omylem...
Robin
Profil
Ja hledam podobnou sluzbu, hodne se mi libil ten http://www.hostingzdarma.cz ale bohuzel nejde registrovat .eu domena.
tak prosim vsechny kteri maji nejaky dobry tip na .eu domenu tak poradte
Sasa2002
Profil
Robin: Blbost. Domény .eu jdou teprve předregistrovat. A jak jsem četl fórum na HZtku tak tam bylo vyjádření, že hned až budou domény volně k registraci tak bude i na HZtku tato možnost si je registrovat. Teď je teprve předregistrace. ;)
jozob
Profil
Jack
"Co je to to ovoce za hosting?"
Taký žltý ovocný. Také žlté južné ovocie, podľa môjho názoru je to ovocie 2 najpožívanejšie hneď po jablkách. Pestujú ho v južnejších krajinách. Podľa tohto ovocia sa nazývajú aj niektoré krajiny v panamskej oblasti a okolí. Dobrú chuť.

Ale viac ako samotný odkaz na ovocný hosting poslúži toto.

Pekný deň prajem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0