Autor Zpráva
loleklel
Profil *
dobry den

chtel bych stranky mam domenu a nemam hosting poradite mi za co nejmene penez? koukl jsem na pipni.cz a tam je 0.5 gb tak mam zkusit pipni nebo znate nejakej lepsi

diky
DoubleThink
Profil *
Napiš kolik je nejméně - respektive kolik je pro tebe nejvíce.

Jinak pipni.cz ve své free variantě bych ti nedoporučoval - výpadky jsou zde na denním pořádku.
Tomáš Domanik
Profil
Dobry den,
poskytujeme 100MB - Železný hosting za 19Kc/m.
500MB Bronzový hosting je za 39Kc/m.

Dalsi programy a vice informaci najdete na nasich strankach - iSOL.cz.

S pozdravem a pranim hezkeho zbytku dne.
Tomas Domanik
Anonymní
Profil *
ze vam to neni blbe... reklamu na vas hosting jsem nikde na netu nevidel, ale tady jste podepsan pod kazdym druhym prispevkem. mozna by melo byt toto diskusni forum prejmenovano na reklamni plochu isolu.
SuE
Profil
proč by to mělo být blbé? když se někdo přímo ptá .. nabídnout může i konkurence, ne?
Filips
Profil
Já bych isol doporučil. I kdyby tu nebyla ta reklama. Myslím že za takovou cenu za měsíc....

Filips
Gekon
Profil
500 MB poskytuje pipni.cz zadarmo.. sice s výpadky, ale jde to..já tento program mám, a až na ty mongolské výpadky pohoda
klokyn
Profil
loleklel
A co hostingzdarma.cz? Hosting 500MB zadarmo, plati sa len za domenu.

Gekon
Ako môžu byť výpadky pohoda? Od hostingu sa vyžaduje spolahlivosť...
Sasa2002
Profil
loleklel: PIPNI nezkoušej. Mylsím, že by jsi stejně brzy zas odešel. Spíš zkus hostingzdarma.cz tam máš jistotu technické podpory a dostupnosti služeb.
J
Profil *
ad - ze vam to neni blbe... reklamu na vas hosting jsem nikde na netu nevidel -

Já nemám s tímto hostingem nic společného, leč vím že kupříkladu v přehledu webhostingových firem na http://www.hostingy.cz/webhosting_hosting_prehled.php uveden je.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0